טכנאי הליכון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

הפופולאריות הרבה של ההליכונים מבין כלל מכשירי הכושר הביתיים וגם הציבוריים הובילה להתקדמות אדירה באפשרויות אותן מציע כל הליכון. בעוד הליכונים מסוימים בנויים לעבודה מאסיבית מסביב לשעון, אחרים מציעים אפשרויות אימון ייחודיות ומנגנונים אשר שומרים על גוף המתאמן.

ההתקדמות הרבה הזו לא מגיעה ללא תג מחיר והעלויות של מכשיר כושר זה, על כלל הדגמים שלו, אינן נמוכות, אך יש לכך סיבה. לכן, חשוב לשמור על שלמותו ולתקן ליקויים לפני שהם הופכים לתקלות חמורות.

אילו שירותים אנחנו מציעים?

טכנאי הליכון הוא איש מקצוע אשר מתמחה בתחזוקה ותיקון של הליכונים והשירותים שלו הינם מגוונים ביותר ומתחלקים לשלושה חלקים:

לקראת רכישה של הליכון

בין אם מדובר בהליכון ביתי אשר יעזור לך להשיג אורח חיים בריא יותר או צי של הליכונים אשר יקשטו את חדר הכושר שלך, טכנאי אשר מכיר את הדגמים השונים יוכל לעזור לך לבחור בדגם המתאים ביותר לצרכים שלך ושל המתאמנים שלך. התייעצות עם גורם מקצועי תעזור לך לבחור מבין כל דגמי ההליכונים בזה הנכון ביותר עבורך מכל הבחינות – חוזק, עמידה בעומסים, יכולות המשפרות את האימון ומחיר.

תחזוקה שוטפת של ההליכון

תחזוקה שוטפת היא קריטית כדי לשמור על המכשיר לתקופה ארוכה. טכנאי אשר מכיר את הדגם הספציפי שלך יוכל לעזור לך בתחזוקה השוטפת שלו בעזרת הוראות פשוטות וביקורי בית עם הציוד המתאים. בנוסף, איש מקצוע טוב המטפל בהליכונים יודע כיצד לזהות תקלות לפני שעלויות התיקונים שלהן קופצות.

כשמדובר במכוני כושר המחזיקים צי של הליכונים הפועלים במרבית שעות היממה, אין ספק שהם זקוקים לסיוע זה במיוחד ובלעדיו ההוצאות שלהם על תיקון והחלפה עלולים לעלות והם עלולים למצוא את עצמם משביתים הליכונים רבים ובכך פוגעים בזכותם של המתאמנים שלהם לקבל תמורה למחיר. 

טיפול ותיקון של תקלות על ידי טכנאי מכשירי כושר

לאחר שהבנו את תפקידיו בהיבט של ייעוץ טרם רכישה ובדיקות תקופתיות להליכון, הגענו ללב המקצוע – טיפול בתקלות. תקלות יכולות לנבוע משימוש לא נכון, תחזוקה לוקה או לא קיימת, ניסיונות חובבניים לתיקון ליקויים ותקלות וכמובן בלאי טבעי, בעיקר כשמדובר במכשירים כאלה שנעשה בהם שימוש תדיר.

טכנאי מנוסה ומקצועי אשר מחזיק בציוד המתאים יוכל להציע לך שירותי תיקון מקצועיים מבלי להזיז אותו מהמקום בו עומד. כמו כן, רצוי שהוא ייקח אחריות על התיקון וכמובן שעל התפקוד של המכשיר לאחר הטיפול.

טכנאי הליכון

יש תקלה בהליכון שלכם?

תקלה במכשיר הכושר?

כמה גובה טכנאי הליכונים?

השירותים אותם מציע טכנאי הליכונים הינם רבים ומסיבה זו עלות השירות שלו משתנה בין לקוח ללקוח.  

כדי להבין את עלויות השירותים בהם יש לך צורך יש ליצור קשר עם איש מקצוע אמין ולתאר את הדגם שלך ואופי הפעולה שלו. בעיקר כאשר מדובר במכשירי כושר מאסיביים ומתוחכמים כמו אלה, מומלץ להיעזר באיש מקצוע רציני ומומחה ולהימנע מעבודה עם גורמים חובבניים.

איך הכי נכון לבחור טכנאי הליכון?

ניסיון – ניסיון הוא פקטור משמעותי והוא ישפיע על ההיכרות עם דגמים רבים ככל הניתן. העדיפו לבחור באיש מקצוע שיש לו ניסיון רב שנים. 

אחריות – אם הטכנאי מציע לכם אחריות על התיקון ועל תפקוד המכשיר לאחר התיקון – הוא כנראה יודע מה הוא עושה וסומך על הידע והמקצועיות שלו. 

זמינות – בפרט כשמדובר בחדרי כושר, לזמינות וליכולת להגיע תוך זמן קצר יש חשיבות כדי שלא תמצאו את עצמכם עם הליכון מושבת לימים ארוכים.

שירות מלא בבית – ישנם טכנאים אשר לא יכולים לתקן את מכשיר הכושר בבית ומגיעים עם ציוד חלקי שלא פותר את כל הבעיות האפשריות. העדיפו את מי שמבצע טיפול מלא במקום ומגיע עם "מיני מעבדה" אליכם. 

מחיר – לבסוף ישנו שיקול המחיר שהוא פקטור חשוב לרוב האנשים. מומלץ שלא לבחור במי שמציע את המחיר הזול ביותר ומנגד אין סיבה לחפש את זה שמבקש את המחיר היקר ביותר. ניתן לעשות סקר שוק ולהבין את המחיר הממוצע.

ליווי של טכנאי הליכון למכוני כושר – ולבית

טכנאי אשר מציע ליווי למכוני כושר ולבית מתחייב לשלום ההליכונים הנמצאים במכון לאורך זמן רב כמו שעל בריאות המתאמנים במכון. כדי לעמוד בהתחייבות זו עליו לבחון את ההליכונים השונים בצורה שגרתית, להחליף חלקים בלויים בחלקים מקוריים ואיכותיים ולתחזק אותם על פי הוראות היצרן.

ריפיט – טכנאי להליכון זו רק ההתחלה

ריפיט הינו בית עסק מקצועי ומנוסה אשר מציע שירותי תיקון ותחזוקה של מכשירי כושר בכלל ובהליכונים בפרט ללקוחות פרטיים ומכוני כושר מקצועיים בכל רחבי הארץ. 

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר וליהנות משירות של טכנאי מכשירי כושר אשר יעזור לך לרוץ בבטחה ולדעת שהכסף שהשקעת בהליכון/ים שלך לא יתבזבז.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן