תחזוקה שוטפת למכשירי כושר

אנו בריפיט מציעים שירותי תיקונים ותחזוקה שוטפת רבים ומגוונים, המאפשרים לכל לקוח להתאים באופן פרטני את סוג השירות שהוא מקבל, עבור צרכיו הייחודיים. בין אם מדובר בלקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, מוסדות שונים, בנייני מגורים או כל סוג לקוח אחר, אנו מציעים חבילות שירות ותחזוקת מכשירי כושר עבור טווחי זמן שונים ובתנאים המותאמים לכל סוג של לקוח.

להלן פירוט שירותי התיקונים שנו מציעים ללקוחותינו, כמו גם שלושת המסלולים העיקריים שאנו מציעים עבור תחזוקה שוטפת של חדרי ומכשירי הכושר:

ריפיט מעניקים לכם 3
מסלולי תחזוקה לבחירה

מלבד למסלולי התחזוקה השוטפת אותם נפרט מיד, אנו מציעים ללקוחותינו גם שירותי תיקון וייעוץ מקיפים, כאלו המאפשרים לטפל בכל בעיה באופן יעיל, מהיר, ממוקד והכי חשוב – בטיחותי. כאמור, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לרכישת מכשירי כושר, הן עבור הקמת והרחבת חדרי כושר והן עבור בנייני מגורים, בתים פרטיים וכו'.

מלבד לייעוץ מקצועי אנו מעניקים גם שירותי תיקון מקיפים וכוללים עבור כל בעיה שעשויה להתעורר במכשירי הכושר – שירותים אלו כוללים פירוק והרכבה של מכשירי כושר ושינועם ממקום למקום, החלפת רצועות הליכה עבור הליכונים ומסלולי ריצה וטיפול בהם, תיקון והחלפה של צגים אלקטרוניים, מנועים חשמליים, כבלים, מכלולים שלמים, החלפת כרטיסים אלקטרוניים וכן – מכירת מכשירי כושר מתצוגות. 

שירותי התיקון והייעוץ הללו ניתנים כמובן בזמינות גבוהה ותוך מתן התייחסות פרטנית ויחס אישי לכל אחד מהלקוחות.  

 

מסלול תחזוקה
חודשי

מסלול זה מתאים במיוחד עבור חדרי כושר גדולים, כמו גם עבור גופים מוסדיים, בתי מלון וכד'. חדרי כושר גדולים (וכאלו הממוקמים במוסדות שונים, בבתי מלון וכו') זקוקים לתחזוקה שוטפת ורציפה, שכן מדובר לרוב במספר גדול יחסית של מכשירים שונים ובשעות עבודה רבות של מרבית המכשירים הללו מדי חודש. על מנת לשמור על תקינות מלאה, להימנע מתקלות חמורות המצריכות תיקונים יקרים ולהבטיח את בטיחותם האישית של כלל הלקוחות, מומלץ לתחזק את מכשירי הכושר באופן רציף ומקצועי.

מסלול תחזוקה
חצי שנתי

מסלול זה מותאם במיוחד עבור חדרי כושר קטנים יחסית, כמו גם חדרי כושר של בנייני מגורים, בתי ספר וכד'. במקרים אלו מדובר בחדרי כושר קטנים המכילים מספר מצומצם יחסית של מכשירי כושר, והשימוש בהם לרוב אינו אינטנסיבי כמו בחדרי כושר מסחריים וגדולים. כמובן שגם כאן חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת ומקצועית, אך תחזוקה חצי שנתית אמורה להספיק עבור חדרי כושר מסוג זה.

מסלול תחזוקה
שנתי

מסלול זה מתאים לכל הלקוחות ולכל חדרי הכושר מכל סדרי הגודל, כמו גם עבור לקוחות פרטיים המחזיקים רק מכשיר אחד (או כמה מכשירים בודדים) בביתם. במקרה זה נבצע תחזוקה מקצועית ומלאה מדי שנה, למעט במקרים בהם מתעוררת בעיה ספציפית במועד מוקדם יותר, אז נגיע לתיקון – טיפול ייעודי על פי דרישה.

תחזוקה שוטפת
להליכונים וציוד ספורט

זקוק לטיפול במכשיר הכושר שלך בבית או בחדר הכושר?