תקלות בהליכון VO2

תקלות בהליכון
VO2

תקלות בהליכון VO2

תקלות בהליכון
VO2

Vo2 הוא מותג מוצרי כושר מקומי פופולרי, המשמש את היבואן אנרג'ים ספורט עבור סל המוצרים הרחב שמופץ על ידם בשוק המקומי. מוטו המותג הוא Get Strong.

מוצרי Vo2 מבקשים להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר, להפגין חדשנות טכנולוגית, יצירתיות, בטיחות, הקפדה ואיכות במחירים משתלמים. השיווק המקומי החזק מפיץ את הציוד הן לחדרי כושר גדולים והן לצרכנים פרטיים המבקשים להתאמן בביתם. תחת מותג זה מוצעים ציוד אירובי מקצועי, מוטות ומשקולות, אופני כושר, משענת וספינינג, ספות בטן וכושר, מתקני חתירה, שולחנות פינג פונג, מכשירי כוח, עיצוב וחיטוב, טרמפולינות, מולטי טריינרים, אליפטיקלים, ובעיקר שפע מסלולי ריצה.

הליכון Vo2
אמינות מבית

בעיות משניות

חגורה חמה

חיכוך בין החגורה והמשטח. יש לשמן את ההליכון לפי ההוראות, ואם לא חל שיפור – לזמן טכנאי שיחליף חגורה.

איבוד תצוגת המוניטור

נסו להחליף סוללה. אם לא נפתרה הבעיה, כבו את המכשיר, נתקו מהחשמל למשך כדקה ותנו לו לאתחל. לא עזר? תידרש עזרת טכנאי שירות.

חגורה לא יציבה

כנראה שחגורת המסלול אינה מכוונת. ניתן לבדוק את הרווח בינה לבין המשטח, שאמור להיות 5-10 ס"מ, וכך לשחרר או למתוח אותה לאיזון הנכון. אם מופיעים גלים וקמטים על גבי החגורה, זוהי עדות כי הגיעה השעה להחליפה.

קצב בלתי קבוע

נסו לרדת מהמסלול ולהפעילו במהירות המירבית למשך כמה דקות. אם פעילותו רציפה, עלו שוב ובדקו אם נפתרה הבעיה, אך אם לא – יתכן שנדרשת החלפת רצועה או קיימת בעיה במנוע. עצרו את האימון וקראו לטכנאי.

פתרון תקלות בהליכון VO2

ישנם תקלות שכיחות בהליכון VO2 כמו: תקלה E1 או E2 תופעה של בעיה חשמלית בהליכון שמצריך  הזמנת טכנאי, ישנם גם תופעות של תקלות של שיפוע E7 שאפשר לאפס, מוזמנים לחייג אלינו נשמח לעזור. 

בעיות קשות

מנוע תקול

תיקון או החלפת מנוע הוא "יום הדין" של אחזקת הליכון, ומוטב לדאוג לטיפולים סדירים ואמינים כדי לא להגיע לצרות כאלו. אם המנוע כלל אינו עובד, או פעיל בתפוקה נמוכה גם במלוא העוצמה, יש לעצור את השימוש ולקרוא לטכנאי. במקרה הטוב מדובר במגעים רופפים או קצר משני בר תיקון, אך במקרה הרע תידרש החלפה מלאה. כך או כך, עם הופעת בעיות מנוע מוטב לעצור את האימון והשימוש, לנתק מהחשמל ולהזעיק בעל מקצוע.

ריח שרוף

חשד נוסף לתקלה רצינית הוא ריח שרוף העולה מהמכשיר. יתכן כי זהו רק חיכוך בין המשטח לגב המתקן, אולם חשש חמור יותר יהיה קצר חשמלי, מוטורי או אלקטרוני. כל המשך שימוש בהליכון עלול להזיק למסלול, להחמיר את הבעיה ואפילו לגרום התלקחות. יש לנתק מהחשמל ולבצע קריאה מיידית לטכנאי הליכונים.

דילוג לתוכן