שאלות ותשובות

פעולה ראשונה: בידקו את את שקע החשמל היכן שההליכון מחובר, אפשר לקחת כל מכשיר חשמלי אחר ולבדוק אם הוא כן עובד בשקע הספציפי שאליו היה מחובר הכבל של ההליכון.

פעולה שניה: לבדוק בלוח החשמל בבית אולי יש פקק שקפץ, להרים אותו ואז לבדוק את ההליכון שוב.

פעולה שלישית: בדיקה של כבל החשמל שיוצא מההליכון, אפשרות פשוטה לקחת כבל אחר של מחשב או של קומקום חשמלי ולנסות ולבדוק שוב אם ההליכון נדלק. עדיין ההליכון לא עובד? כנראה שזה הזמן להזמין טכנאי למכשירי כושר.

יש לבדוק שמפתח הביטחון (המגנט שמחובר למתאמן) נמצא במקומו בלוח התצוגה.

מצב זה מעיד על בעיה חשמלית בכרטיס אלקטרוני יש להזמין מייד טכנאי.

  1. אם ההליכון מראה תקלה זו אחרי 10 שניות עבודה שרצועה מתחילה לזוז, תקלה זו מתחרשת שיש בעיה בחיישן המהירות. נתק את ההליכון מכפתור ההפעלה למטה לחכות כ -2-3 דקות, אם התקלה עדיין חוזרת יש להתקשר למרכז שירות ולהזמין טכנאי לבעיה זו.
  2. ההליכון מראה הודעה שגיאה E1 ומשטח ההליכה לא זז: תקלה בכרטיס האלקטרוני של ההליכון, לא לנסות לתקן לבד מייד להזמין טכנאי שירות.

תקלה זו מעידה על בעיה בכרטיס האלקטרוני או במנוע בדגמים מסויימים

הודעת שגיאה על המסך E7 מראה על תקלה על בעיה במנוע שיפוע החשמלי, ישנם דגמים ספציפים שאפשר פשוט לאפס את ההליכון והתקלה מסתדרת, מוזמנים לפנות אלינו נשמח לעזור לכם טלפונית ללא תשלום.

  1. תקלה זו נפוצה מאוד בהליכונים, ראשית תבדקו משטח הריצה ממוקמם באמצע ולא בצד שמאל או ימין, אפשר לכוון את הרצועה אם ברגי האלן שנמצאים מאחורי המכשיר.
  2. תבדוק אם הרצועה נראת שלמה ואין עליה גלים, או קימוטים באמצע.
  3. לפתוח מכסה המנוע של ההליכון 4 ברגי פיליפס מסביב ולשמוע מהיכן הרעש.
  4. שימון רצועת ההליכה באמצעות שמן סיליקון איכותי להליכונים יכול בהחלט להפחית את הרעש ואף להעלימו. יש לחזור על פעולה זו אחת לחודש או כל 10 שעות שימוש.
  1. בדקו אחרי כמה זמן הליכה ההליכון מתחיל להריח ריח של שרוף לזמן יש חשיבות.
  2. שמנו מתחת למשטח ההליכה באמצעות שמן סיליקון.
  3. רצועת ההליכה כנראה שחוקה והגיע הזמן להחליפה.
  4. ריח שרוף אחרי 2-3 דקות שימוש בהליכון, מצב זה במיידית להפסיק את השימוש בהליכון ומייד להזמין טכנאי הליכונים.