אודות ריפיט

ריפיט הוקמה במטרה לספק לבעלי מכשירי הכושר ולמפעילי חדר הכושר בארץ את שירות התיקונים הטוב ביותר. כחברה ותיקה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, אנו מתמחים במתן שירותי תמיכה ותיקון של מכשירי כושר ביתיים, מכשירים בחדרי כושר ותיקון הליכונים. לצורך זאת, אנו נעזרים באנשי מקצוע מיומנים ואמינים ביותר. ריפיט רואים בשירות ערך עליון ומבינים היטב את השפעת איכות השירות על החלטת הלקוח.

מגוון יתרונות
בהזמנת שירות

אנו בריפיט מאמינים בשירות ברמה הגבוהה ביותר לצד מקצועיות בלתי מתפשרת. אמינות היא ערך עליון עבורנו, וכל לקוח נחשף למגוון האפשרויות והשיקולים העומדים לרשותנו, על מנת שיוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו. בנוסף, על מנת לחסוך זמן ולמנוע טרטור ללקוחותינו, אנו מספקים שירות תיקונים עד הבית או העסק בכל הארץ.

מדוע לבחור
דווקא בנו

לכל אורך שנות הניסיון שלנו, מלווים אותנו לקוחות רבים אשר רואים בנו בית לתיקון, תמיכה וייעוץ טכני מתקדם. עבורנו – היעד האמיתי הוא לקוחות מרוצים. אנו מתמחים בשירות תיקונים של ציוד כושר וספורט, ולוקחים אחריות מלאה על תהליך התיקון והתחזוקה השוטפת. בעבודתנו אנו נעזרים בציוד טכני מתקדם וטכנולוגי, ובאנשי צוות מיומנים ובעלי תודעת שירות גבוהה.

אנו מודעים לעלויות המשמעותיות השונות שעשויות להיות למצב בו תיקון מכשירי הכושר מתמהמה ונדחה, במיוחד כאשר מדובר בחדרי כושר הפועלים כבתי עסק, כמו גם בחדרי כושר בבנייני מגורים. בהתאם, מערך התמיכה והשירות שלנו בנוי על מנת לתת מענה מהיר, מקצועי ומשתלם, לכל בעיה ובכל אזור בארץ.

 

תחזוקה שוטפת
להליכונים

זקוקים לטיפול בהליכון שלכם או בכל מכשיר כושר אחר שיש לכם?

אודות ריפיט-
מה אנחנו מציעים?

תיקון מכשירי כושר, שירות תחזוקה חודשית, חצי שנתית ושנתית, מכירת הליכונים יד שנייה ותצוגות וכן הנפקת אישורי תקינות לחדרי כושר. כלל השירותים ניתנים ללקוחות פרטיים ולגופים גדולים כדוגמת חדרי כושר, בנייני מגורים, מלונות ומוסדות שונים. לנו יש את הידע והניסיון הרחב שצברנו עם השנים בתיקון כל סוגי מכשירי כושר ומכל המותגים המובילים בשוק כגון: VO2, York, Precor , Cybex , Tunturi, Keys, Technogym , Dunlop , StarTrac , NordicTrack , LifeFitness , Weslo, SportsArt ועוד.