שירותי תחזוקה לציוד ספורט

ריפיט מספקת תחזוקה ותיקון של הליכונים ומכשירי כושר עד לבית הלקוח, שירות מקצועי ומקיף עבור חדרי כושר, חברות, מוסדות ולקוחות פרטיים כאחד. אנו מפעילים מערך שירות לקוחות מקיף הפועל ללא הרף, באדיבות ובמקצועיות, על מנת להבין בדיוק את הצרכים הייחודיים לכל לקוח ולקוח, ולהתאים את המענה המקצועי הטוב ביותר עבורו. מענה זה ניתן על ידי מערך של טכנאי מכשירי כושר מנוסים ומוסמכים, כמו גם יועצים מקצועיים המחזיקים בידע רב בכל הנוגע להקמה, ניהול ותחזוקה שוטפת של חדרי כושר מכל הגדלים והסוגים. 

תיקון כל סוגי אופני
הכושר והספינינג

ריפיט מבצעת תחזוקה לאופני ספינינג והחלפת חלקי חילוף בין היתר כגון: גלגלי תנופה, פדלים, בוררי עומס, רצועות ועוד. אימון בספינינג הוא אימון אינטנסיבי ולכן צריך להתאים את ההתנגדות למידות הרוכב. כיום במרבית חדרי הכושר תוכלו למצוא חדרי ספינינג שלמים. תחזוקה נכונה ועליה נכונה על המכשיר תוודא שיחזיקו לאורך זמן.

תיקון אופני ספינינג

נשמח לספק לך ביטחון וראש שקט

אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמקצועיות בלתי מתפשרת. שירות התיקונים שלנו יביא לך שקט נפשי, המשך פעילות ספורטיבית בטוחה ונינוחה ומכשירי כושר שמחזיקים לאורך זמן.

שירות הלקוחות שלנו תמיד כאן בשבילך

מבחינתנו, כל תקלה דורשת תשומת לב מקסימלית כדי לאפשר לכם להמשיך ליהנות ולעסוק בפעילות ספורטיבית. בין אם מדובר בתקלה מינורית הדורשת הכוונה טלפונית ובין אם נצטרך להגיע עד אליכם – נעשה זאת במהירות ותוך רמת שירות גבוהה.

בחירה נכונה זה אנחנו ריפיט

מתלבטים באיזה מכשיר כושר לבחור? לא מכירים את המותגים ואת סוגי ההליכונים או אופני הכושר? המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם על מנת שתבחרו נכון את מכשיר הכושר הבא שלכם – בהתאם לתקציב, לצרכים ולמטרות שלכם.

שירות תיקון הליכונים

תיקון הליכונים
מכל הסוגים

אנו מתמחים בתיקון מכשירי כושר מסוגים שונים, המתאפיינים כמובן במפרטים טכניים שונים ובבעיות הייחודיות לכל סוג וסוג. בין מכשירי הכושר הנפוצים ביותר ניתן למצוא כמובן הליכונים, אנו מתמחים בתיקון הליכונים מכל המינים והסוגים. במכשירים אלו נעשה לרוב השימוש הנרחב והרב ביותר, לאורך אינספור שעות פעולה חודשיות. בעוד מדובר במכשירים המכילים מנועים חשמליים עוצמתיים וחלקים נעים רבים, תיקון מקצועי, אמין ומיידי של מכשירים אלו הוא הכרחי לצורך פעילותו התקינה של ההליכון.

תיקון מכשירי כוח מכל הסוגים

הסוג הנפוץ השני של מכשירי כושר במרבית חדרי הכושר בעולם הוא מכשירי כוח למיניהם. במקרה זה נבדלים ביניהם לרוב חדרי כושר שונים בכמות מכשירי הכוח, ובגודלם. ככל שהמכשיר גדול יותר, כך יכלול משקל רב יותר של משקולות, ותפקודו התקני הופך קריטי יותר לצורך שמירה על בטיחותם האישית של המשתמשים. אנו מתמחים כאמור בתיקון מכשירי כוח מולטי טריינר והחלפת כבלים מכל הסוגים ובכל סדרי הגודל.

 

תיקון למכשיר כושר
אליפטיקל

אליפטיקל משמש כמכשיר אירובי בבתים פרטיים,  ובמיוחד בחדרי כושר. מכשירי אליפטיקל בנויים במנוע חשמלי פנימי הניתן לויסות ואחראי על ההתנגדות של הדוושות. מתקן זה דורש מקצועיות וידע כיצד לגשת אליו בין אם הוא מרעיש או כל תקלה אחרת. אנו בריפיט עם ידע נרחב בתחום יודעים כיצד להחזיר אותו לפעילות תקינה.

תיקון מכשיר כושר אליפטיקל