ממליצים ריפיט

אין כמו המלצה טובה
לקוחות ממליצים

נציג של ריפיט עזר לי בטלפון בשעות הערב לתקן את ההליכון שלי והתנגד בכל תוקף לקבל תשלום. אני רוצה לא רק לפרגן אלא גם להודות מכל הלב על כך שנתקלתי בעסק ישר והגון ביותר. כמובן שכל תקלה או החלפת חלקים למכשירי הכושר בביתי יופנו אך ורק לריפיט. לא מובן מאליו לקבל שירות בטלפון בשעות הערב תודה רבה לכם!!
חן אוחנה
הגעתי לריפיט דרך חיפוש בגוגל הזמנתי טכנאי הליכונים עד הבית להחלפת רצועת הליכה להליכון יורק, הגיעו בזמן טיפלו בבעיה תוך סבלנות ואדיבות רבה עד שהמכשיר תוקן לשביעות רצוני, והוסבר לי שצריך לשמן את רצועת ההליכה אחת לחודש עם שמן סיליקון איכותי. המון תודה לריפיט, כל בעיה עתידית אפנה אליכם.
רונן לזר
במכון שלי יש למעלה מ 50 מכשירי כושר, כך שכל פעם שמתקלקל אחד אני לא מופתעת, למזלי אני עובדת באופן קבוע עם שירות תיקון הליכונים של ריפיט, כל מה שאני עושה זה שולחת הודעה עם הבעיה שלי ואחד הנציגים מגיע במהירות שיא! תודה רבה על שירות מעל המצופה, אני ממליצה לכל אחד עליכם בחום.
רווית קדמי
שירות מעולה הגיעו בזמן, היה איתי טכנאי בקשר קבוע בוואטסאפ לפני שהזמנתי טכנאי מורגש שלא סתם דוחפים דברים, באמת אומרים מה כדאי. הוא אמיתי וכנה, הייתה לי תקלה במסך ההליכון, תודה רבה לריפיט על השירות ולקחו מחיר הוגן.
אבנר חיים
היו מצויינים שירות מקצועי מאוד, התיקון היה מהיר, המחיר הוגן לגמרי. אמליץ על ריפיט בחום לכל מי שיצטרך שירות בנושא תיקון הליכונים.
תומר קורן
היה לי תקלה בכרטיס האלקטרוני של ההליכון שגרם לקצר בבית, מדובר בבעיה שהסתברה כלא פתירה וצריך היה להזמין שירות חיפשתי באינטרנט ומצאתי את ריפיט, הגיעו במהירות תוך 24 שעות והסתבר בסוף שנשרף רק הפיוז של הכרטיס גבו רק ביקור שירות תודה רבה לכם תותחים!
רן כספי
שירות מצויין הגיעו בדיוק בזמן שקבענו, הטכנאי היה מקסים ולקח מחיר נמוך, הדריך אותי כיצד לתחזק את ההליכון, איך לשמן את רצועת ההליכה, וגם מכרו לי שמן סיליקון איכותי להליכון.
אורלי מזרחי
השירות של ריפיט היה מעולה ומקצועי, טכנאי הגיע בדיוק בזמן, אני גר בצפון הארץ והזמינות הייתה גבוהה ומהירה, איך שיצרתי קשר בטלפון הבינו מה הבעיה החליפו לי חיישן מהירות להליכון, אמליץ לכל חבריי שיש להם הליכון להזמין רק את ריפיט.
אריה ברק
יש לי חדר כושר גדול, חיפשתי טכנאי שירות למכשירי כושר, מכיוון שלא הייתי מרוצה מהחברה שנתנה לי שירות בעבר, מצאתי את ריפיט התקשרתי הזמנתי טכנאי והייתי מאוד מרוצה מרמת השירות והמקצועיות לטכנאי ששלחו לי, פתרו לי בעיה שהייתה קשורה לתכנות בצג בהליכון פריקור.
אייל יוסף