לחזור להתעמל במכשיר הליכה ישן

תוכן עניינים

כיצד להחזיר לפעילות מכשירי כושר ללא שימוש

מכשירי כושר יכולים להגיע למצב בו כבר אין להם שימוש, ונשאלת השאלה כיצד להחזיר את הכושר למסלול יחד עם המכשירים.

ריפיט מסייעים לכם בכל שאלה

כמובן שקודם נוציא את המכשירים כדי לבדוק האם הם תקינים, ובמידה ולא, צוות מקצועי של ריפיט ישמח לבדוק את הציוד בצורה מקצועית.

שנית נרענן את המשמעת וניצור מקום נעים ומזמין בו נציב את מכשיר הכושר. כעת יש לבדוק אם הוא פועל כהלכה וכבר בצעתם את פעילות הכושר הראשונה שלכם. כל נשאר לעשות הוא להקציב זמן לנושא באמצעות תזכורות.

ריפיט מחדשים כל מכשיר ישן

אם זה תיקונים של מכשירים, שדרוג למסלולי ריצה, בדיקה ותיקון אופני כושר, אליפטיקלים, מולטי טריינר וכל ציוד ספורט שיש לכם, נשמח לסייע בכל שאלה ולחדש כל מכשיר ישן ברשותכם.

תיקון הליכונים ומכשירי הכושר כוללים גם כמובן תעודת אחריות, ומבוצעים על ידינו במקצועיות וכן בבית הלקוח, בכל רחבי הארץ.

חלקי חילוף לכל מכשיר

ברשותנו גם מלאי חלקי חילוף במידה ויש צורך בכך עבור כל סוגי המכשירים, לקוחות רבים מבצעים תיקון מכשירי כושר אך ורק עם ריפיט בגלל השירות המהיר ואדיב, בגלל איכות החלקים, עקב הניסיון והמקצועיות, וזהו ללא ספק היתרון הגדול שלנו הגדול שלנו בתחום עם שילוב מנצח של שירות מקיף.

אנו מציעים ללקוחותינו את החלקים האיכותיים ביותר כדי לשדרג מכשירי הכושר שלהם, וכן מציעים שירות ברמה הגבוהה ביותר בנושא תיקון מכשירי כושר.

מתי לבצע תיקון להליכונים ומתי לרכוש חדש?

רבים אכן שואלים מתי לא כדאי לתקן את ההליכון וגם לא משתלם, ומתי כדאי יהיה לכם לרכוש הליכון חדש או להחליף מכשיר ישן.

אם ניתן לתקן את ההליכון למשל, יש כמובן לדעת ראשית באיזה סוג של תקלה מדובר, אם התקלה היא לחלוטין מזערית והיא אינה כלל יקרה לתיקון, ברוב המקרים כמובן שיהיה כדאי להשקיע כסף בתיקון המכשיר ולא לרכוש הליכון חדש, אך אם ישנה תקלה מקיפה וחמורה, כמו החלפת מנוע התיקון לא בהכרח יהיה זול יותר ולכן יש לקחת זאת בחשבון.

כמובן שאם סוג ההליכון הוא משוכלל מאוד, ועלה כסף רב לפעמים שווה להשקיע בו את התיקון, כי הליכונים איכותיים מתפקדים לזמן רב, אך אם מדובר בהליכון פשוט וזול, יהיה שווה יותר להחליף אותו בחדש ולא להשקיע בעלות התיקון.

בכל מצב של תיקון כל מכשיר אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר וכן הערכה האם כדאי לשמור את המכשיר הקיים או כדאי לקנות חדש.

לחזור להתעמל במכשיר הליכה ישן
לחזור להתעמל במכשיר הליכה ישן

לחזור להתעמל במכשיר הליכה ישן

לחזור להתעמל במכשיר הליכה ישן

ריפיט מציעה מבחר שירות של תיקון מכשירי כושר:

שירות תיקונים לכל סוגי מכשירי הכושר, מעקב לשירות ולתיקונים לאחר קריאה לשירות. תוכלו לקבל גם
יעוץ והתאמת מכשירי כושר לכל מטרה, יעוץ טכני והתאמה אישית של מכשירים לכל לקוח.
שדרוג מכשירי הכושר שברשותכם שדרוג ויעוץ בקניית הליכונים ומכשירי כושר חדשים וכן מכשירי יד שנייה.

שירות תיקונים בבית הלקוח כולל תיקון הליכונים חשמליים, החלפת רצועה במידת הצורך להליכון, שיפוץ והחלפת כרטיסים אלקטרוניים, החלפת בולמי זעזועים, תיקון צג ההליכון, החלפת משטחים, סרטי ריצה ועוד.

בתחום חלקי חילוף למכשירי כושר ברשתנו למשל חלקי חילוף למנועים, להליכונים, כרטיסי מנוע, רצועות להליכונים, כרטיסי צג, משטחי ריצה, תרסיסי סיליקון לתחזוקה ועוד.

לתחזק את המכשירים

חשוב לזכור שככל שמכשיר הכושר יתוחזק בצורה מקצועית יותר, כך הוא יחזיק מעמד לתקופה ארוכה מאד. מכשירי כושר יכולים בהחלט להחזיק מעמד לשנים רבות ואין צורך בתיקון הליכון כפעולה שיש לבצע לעיתים קרובות. אך יש חשיבות לפעולות תחזוקה שונות.

מנוע ההליכון למשל שכולל חלקים רבים יש צורך לטפל בזה, לשמן ולנקות וגם הסנסורים דורשים עבודת תחזוקה שוטפת.

ריפיט מומחים לתיקון מכשירי כושר

כל תיקון של כל מכשיר התעמלות יתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע המכיר ויודע איך לטפל במכשיר, לחלוטין לא מומלץ לנסות לתקן לבד כי אז אתם עלולים ליצור יותר תקלות או נזקים. כדי שתוצאות התיקון תהיינה מוצלחות, איש המקצוע צריך להשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, על מנת להשיג תוצאה מוצלחת.

כשמדובר בתיקון כל מכשיר כושר אם זה מסלולי ריצה או הליכון ביתי, חשוב לבצע זאת כאמור אך ורק באמצעות אנשי מקצוע שמכירים את הנושא ומומחים באופן כללי לתיקון מכשירי כושר.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של ריפיט, בעלי ניסיון רב בנושא שנמנים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

לנו היכרות עם כל המגוון הרחב של מכשירי הכושר וידע בכל חלק טכני. הידע והניסיון הרב שלנו מאפשרים לנו לתקן את כל מגוון התקלות ובזמן הקצר ביותר.

ריפיט מבצעים גם תיקונים במקום

במקרים רבים, ניתן לתקן את המכשיר בבית הלקוח במיוחד אם יש גם צורך להחליף חלק מסוים במכשיר, לנו כל הידע והניסיון לבצע את כל התיקונים הנדרשים ולכל מכשיר וכל זאת במהירות ובצורה האיכותית ביותר.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

דילוג לתוכן