הליכון york או vo2

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

הליכון YORK או VO2 איך לבחור ביניהם  👇 

מזה זמן מתבסס לו ההליכון בתור מכשיר הספורט והכושר המוביל, ולא רק במכוני הכושר. הליכון משמש חובבי ספורט, ספורטאים מקצועיים ושוחרי בריאות לביצוע פעילות גופנית חיונית – בין אם הליכות ובין אם ריצות. אם נחפש את המותגים הפופולריים ביותר, נמצא שני שמות, york ו-vo2. בין שני המותגים הפופולריים הללו יש כמה הבדלים שכדאי להיות ערים אליהם. אז מה תבחרו וכיצד – הליכון York או vo2: אלה העצות והנקודות החשובות. 

רמת וסוג התוכניות לאימונים אפקטיביים

על מנת להציע אפקטיביות מיטבית, מקובל כיום לבחור הליכון חכם, כלומר כזה שיודע להציע מגוון של תוכניות אימון ומצבים. לרוב, הדגם שידע להציע יותר תוכניות ויהיה יותר משוכלל, מאפשר פונקציה של אימון בשיפוע וכיוצא בזה, יביא אתכם ליותר הישגים. בדקנו דגם מבוקש של הליכון vo2 וכן גם של york ואלה התוצאות. 

הדגם של יורק מכיל 12 תוכניות עבודה שונות. לעומת זאת vo2 הציע 9 תוכניות עבודה ואימון שונות. ניתן לראות כי ההבדל איננו מרגיש מאוד מהותי. כמו כן, בעת הרכישה יתכן מאוד שיוצע לכם אחד מהמותגים עם תכונות ותוכניות שונות מעט. עבור משתמש ממוצע, שניהם מציעים תמורה טובה ביחס למחיר. מתאמנים מנוסים או מקצועיים יוכלו להזמין גם רמה גבוהה יותר, מבחינת מגוון התוכניות והפונקציות. 

כיצד שיקול המחיר משחק תפקיד 

מרגע שלא רק מכוני כושר החלו לרכוש הליכונים, החלו היצרנים להציע דגמים במחירים יותר נגישים, לציבור הרחב. בדקנו כיצד שיקול המחיר משחק תפקיד ברכישה של הליכון. לאורך תקופה, גילינו כי ניתן למצוא עסקאות טובות לדגמים נבחרים. הן הליכון york והן זה של vo2 מוצעים ברמות מחיר נגישות למדי ותמורה בהחלט עונה על הציפיות. מבחינה של כמה מהדגמים הנפוצים של כל אחד מהמותגים ראינו כי הדגמים של vo2, בממוצע, נמכרים במחירים קצת יותר זולים. כ-15 עד 20 אחוזים בממוצע.

treadmill york or vo2

זקוק לטכנאי הליכונים ומכשירי כושר נוספים?

הליכון YORK או VO2

יציבות, עומס, משקל ובלימת זעזועים

ברכישה של הליכון נביא בחשבון מאפיינים כמו גילאי המשתמשים, מידות הגוף והמשקל. אם בבית צפויים כמה אנשים להשתמש במכשיר, נביא בחשבון את מידות גופו של המשתמש הכבד ביותר. כמו כן נביא בחשבון את תדירות השימוש ואת משך הזמן שצפוי שימור רציף. הליכון vo2 שאותו בחנו מקרוב מאפשר שימוש על ידי אנשים השוקלים אפילו מעל ל-130 ק"ג.

הדגם של יורק שאותו ראינו מגלה כי מתאים אפילו לאנשים השוקלים כמה עשרות ק"ג מעל לזאת. אם כן, טווח המשקלים האפשרי מכסה את הצרכים של הרוב הגדול של האוכלוסייה. שני המותגים מציעים איכות טובה למדי של בלימת הזעזועים. לפני הרכישה תבדקו איזו טכנולוגיה של בולמים מותקנת במכשיר וכמה בלמי זעזועים מוצעים. 

אילו פונקציות מיוחדות קיימות 

דגמי יורק יכולים להגיע ברובם, למהירות מעט גבוהה יותר מזו שאפשרית אצל החברה המתחרה. יחד עם זאת ההבדלים אינם גדולים מאוד. למתאמנים משקיעים, כדאי לבחור דגם שמציע מד דופק משובח וכן אפשרות לשנות את גובה השיפוע של המשטח. אימונים כאלה נחשבים למאתגרים ומגוונים מאוד. בדקו את לקוח הבקרה שכן עיצובו ומיקומו משפיעים מאוד על חוויית האימון. 

השורה התחתונה שתעזור בבחירה 

לסיכום, שני המותגים בהחלט ראויים לתואר בחירה מוצלחת. הפופולריות שלהם גבוהה אך ההבדלים עדיין קיימים. למחפשי העסקאות מוטי המחיר, למותג vo2 עדיפות קלה. עם זאת, york מציעים בדרך כלל פתרונות מעט יותר עמידים, קצת יותר מסיביים ובמידה מסוימת יותר קרובים לדגמים המקצועיים. אפשרויות קיפול לדגמים הניידים וגלגלים מסייעים באחסון כשהמכשיר איננו בשימוש.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן