טכנאי הליכון באזור מודיעין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

נגיף הקורונה גרם לרבים באזור מודיעין לוותר על אימון בחדרי הכושר/באוויר הפתוח ולהעדיף להתאמן בבית, בעיקר באמצעות מכשירי כושר שלא מצריכים מקום רב או הדרכה. דוגמה לכך הוא ההליכון. הליכון הוא אמנם מסילת כושר שמאפשרת הליכה או ריצה עליו, אבל הוא הרבה יותר מכך.

הליכונים – דומים אבל שונים

כיום יש הליכונים שמאפשרים פעילות מאסיבית, יש כאלו שמאפשרים אפשרויות ייחודיות של שגרת אימונים (למשל מעקב אחר התקדמות המתאמן מבחינת שיפור הכושר האישי, הגדרת תוכנית אימון אישית, הגדרת שיפוע המסוע ומשך האימון ועוד) ויש כאלו שמיועדים לשמור על גוף המתאמן (למשל הליכונים שכוללים תוכניות להרזיה וכו').

עם זאת, לכל ההליכונים (הן הליכונים בחדרי הכושר והן הליכונים בבתים פרטיים) יש מכנה משותף אחד ואופן פעולה זהה– כולם מכילים מנוע חשמלי או גלגל תנופה שמניעים מסוע, כלומר לולאה של יריעה גמישה שכוללת מערכת לבלימת זעזועים. כל ההליכונים נחשבים למכשירי כושר אירוביים, כך שאימון גופני באמצעות הליכון מאפשר לשפר את הסיבולת לב- ריאה

היתרון של שימוש בהליכון

היתרון של ההליכון טמון בכך שהוא מאפשר פעילות גופנית (הליכה או ריצה) בטוחה, כך שהעומס על המפרקים של המאמנים פוחת ומאפשר אימון בכל מזג אוויר ובכל מקום. בנוסף, פעילות גופנית באמצעות הליכון חוסכת מהמתאמן את החיכוך עם האוויר ולכן נחשבת לקלה יותר – מה מה שהופך אותו לאלמנט כושר מצוין למי שרוצה להתחיל להתאמן.

יתרון נוסף הוא העובדה שפעילות גופנית באמצעות הליכון מאפשרת לחסוך זמן, למשל ניתן לצפות בטלוויזיה ולעסוק בפעילות משרדית (דוגמה לכך הם הליכונים שולחניים) תוך כדי הליכה או ריצה. המשמעות היא ששימוש בהליכון מתאימה לכולם ויתרה מכך – העובדה שהפעילות הגופנית נעשית באופן סימטרי וקבוע מאפשרת להליכון לשמש אף כמכשיר שיקום

גרים במודיעין ויש לכם תקלה בהליכון?

גרים באיזור מודיעין וזקוקים לתיקון מכשיר כושר?

החיסרון של שימוש בהליכון

למרות היתרונות הבולטים של שימוש בהליכון יש לו גם חסרונות קלים, למשל העובדה שהוא מייצר רעש, החשש שהוא יכול לגרום לשעמום בקרב המתאמנים הודות למונוטוניות של התנועה (מה שיכול לגרום להפחתת המוטיבציה להתאמן) ובעיקר – העובדה שלא נדרשת קואורדינציה כמו בריצה/הליכה רגילים.

עם זאת, החיסרון הגדול של ההליכון טמון בחלקים המכניים שלו, כי המנוע החשמלי/גלגל התנופה והמסוע הם החלקים הרגישים בהליכון. לעיתים יש צורך בהזמנת איש מקצוע לצורך תיקונם ותחזוקתם ובמילים אחרות – לקרוא לטכנאי הליכון באזור מודיעין.

טכנאי זה יכול לסייע ללקוחות באזור מודיעין באמצעות 3 אלמנטים: ייעוץ טרום קנייה, תחזוקה שוטפת וטיפול/תיקון בתקלות. וזה הזמן לפרט:

1. ייעוץ טרום קנייה 

טכנאי הליכון באזור מודיעין מכיר מקרוב את הדגמים השונים של ההליכונים, כך שהוא יכול להמליץ ללקוח לבחור בהליכון המתאים ביותר עבורו בהתאם לצרכים, לדרישות ולרצונות הספציפיים שלו.

2. תחזוקה שוטפת

תחזוקה שוטפת של הליכון היא חובה כדי לשמור על תקינות ההליכון לאורך זמן. הדרך הטובה ביותר למנוע תקלות בהליכון היא לזהות אותן מראש באמצעות איש מקצוע, כך שהזמנת טכנאי הליכון באזור מודיעין באופן שוטף שמתחזק אותו לפי הנחיות היצרן היא הכרחית. 

למרות ששירות זה לרוב כרוך בתשלום, הוא יכול לחסוך כסף על תיקון/טיפול בתקלות – מה שאומר שההשקעה משתלמת.

3. טיפול/תיקון בתקלות

תקלות בהליכונים יכולות להיגרם מסיבות שונות, למשל: שימוש לא נכון, בלאי, טיפול לא מקצועי בתקלות (למשל שימוש בחלקים שאינם מקוריים) ועוד. רק טכנאי הליכון מקצועי יודע לזהות במדויק את התקלה, לטפל בה ואף לתת אחריות על תיקונה.

אז מה עושים?

הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל השירותים של טכנאי הליכון באזור מודיעין היא פשוטה – לפנות לחברת ריפיט שמתמחה בשירותי תחזוקה ותיקון של מכשירי כושר בכלל והליכונים בפרט, הן בחדרי כושר והן בבתים פרטיים.

חברת ריפיט מתקנת תקלות בהליכונים מסוג יורק ו-vo2, מחליפה רצועות של הליכונים חשמליים ומבצעת תחזוקה שוטפת. וכמובן – החברה מספקת שירות תיקונים עד הבית (למשל באמצעות טכנאי הליכון באזור מודיעין).

ואתם יכולים להיות סומכים ובטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש מסיבה אחת – לחברה זו יותר מ-15 שנות ניסיון בתחום, היא מעסיקה אך ורק טכנאי הליכונים אמינים ומיומנים. לא בכדי החברה נחשבת לבית הישראלי בכל הנוגע לתיקון, תמיכה וייעוץ בתחום ההליכונים.

ומעל הכל – בחברה רואים בשירות הלקוחות ערך עליון, כך שהם עושים הכל כדי שאתם תהיו שבעי רצון. מבחינת החברה היעד האמיתי הוא לקוחות מרוצים, כך שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון של אפשרויות כדי שיוכלו לקבל החלטה מודעת, מושכלת ומותאמת אישית. נסו גם אתם ולא תצטערו.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן