כמה עולה תיקון הליכון ביתי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

תיקון הליכון ביתי באופן עצמאי טיפים מקצועיים

הליכונים נחשבים היום למכונות מתקדמות ומאוד משוכללות. יש בהם רכיבים מעולם החשמל, האלקטרוניקה ואפילו רשת האינטרנט והם מספקים חוויה כוללת ושלמה של אימון גופני. אין מדובר רק בביצוע הפעולה הפיזית (הליכה או ריצה) אלא יש כאן מענה שלם והולם לתנאי שטח, למדידות של נתונים חשובים. לצד כל אלה, מה קורה כאשר ההליכון (הביתי או זה שבחדר הכושר) מתקלקל ונדרש עבורו תיקון? מדובר בהוצאה כספית, אמנם, אך חשוב לדעת אל מי לפנות ומי יכול להציע תיקון מקצועי ברמה גבוהה.

במה כרוך תיקון הליכון?

ישנם כל מיני סוגים של תקלות שעלולות לקרות להליכון. תקלה חשמלית, תקלה ברכיב אלקטרוני, ברכיבי תאורה או במדידות השונות. ישנם כיום אנשי מקצוע שמתמחים אך ורק בתיקון ומתן שירות עבור הליכונים, שכן יש צורך בשירות זה באופן ספציפי ואין מדובר בשירות של חשמל בלבד או של אלקטרוניקה בלבד. טכנאי שמציע שירות תיקון וטיפול של הליכונים הוא איש מקצוע בעל ידע רחב בשלל נושאים והתמחויות ולכן חשוב מאד למצוא את איש המקצוע הזה כאשר מבינים שיש בעיה בהליכון. כעת צריך לברר במה כרוך ביקורו של הטכנאי ואיך אפשר (אם בכלל) להעריך את הנזק שנגרם ואת עלות התיקון.

כמה עולה תיקון הליכון ביתי

רוצים לדעת כמה עולה תיקון הליכון ביתי?

זקוקים לתיקון הליכון בבית?

הכל מתחיל מביקור של טכנאי הליכונים

אם מתעורר החשד שיש בעיה בהליכון, מומלץ שלא להתעכב ודבר ראשון – להוציא אותו משימוש על מנת שמתאמנים אחרים לא יחמירו את המצב או חלילה ייפצעו כתוצאה מהתקלה הבטיחותית. הדבר הבא לביצוע הוא הזמנת טכנאי הליכונים. ברוב המקרים, עצם הביקור עולה כמה מאות שקלים ואם מדובר בתיקון שניתן לבצע על המקום – כך תיפתר הבעיה.

המחיר יעלה במידה וצריך להחליף חלק מסוים בעל עלות משמעותית. אם מדובר בחדר כושר שיש בו מכשירים והליכונים רבים, כדאי שיהיה טכנאי שאיתו עובדים באופן קבוע מה שסביר להניח ישפיע על הזמינות והמחירים שלו לטובה. במידה והטכנאי לא יכול לתקן את הבעיה במקום ועליו לקחת את ההליכון למעבדה לתיקון מעמיק – כאן כבר מדובר בעלות גבוהה יותר. במעבדה יעמדו לרשותו של הטכנאי כלי עבודה ואביזרים שונים נוספים שבעזרתם הוא יוכל לטפל בהליכון כמו שצריך.

בדרך כלל יהיה מדובר באביזרים שלא נמצאים איתו כשהוא נמצא בשטח ולכן עצם ההגעה למעבדה יש בה עלות לא נמוכה הכוללת שינוע, הובלה והשירות המקצועי. ברוב המקרים לעצם הביקור במעבדה יש את תג המחיר שלו ועל המחיר הזה יתווספו מחיר ההובלה והעלות של החלקים שנדרש היה להוציא, לתקן או להחליף.

אז כמה עולה תיקון של הליכון ביתי / הליכון של חדר כושר?

מחיר הגעת טכנאי עומד לרוב על סכום של 200-250 ₪. לזה, יש להוסיף את עלות הטיפול שיכולה לנוע בין כמה עשרות שקלים במידה ומדובר בתקלה הדורשת מהטכנאי מספר דקות של עבודה, ועד מאות ואלפי שקלים אם מדובר בהחלפת רכיב מקורי או לקיחת חלק אלקטרוני לטיפול במעבדה.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן