אליפטיקל ביתי מומלץ

תוכן עניינים

מכשיר האליפטיקל נחשב כיום לאחד ממכשירי הספורט הפופולריים ביותר בחדרי הכושר, ולאט לאט תופס את מקומו גם אצל חובבי הספורט ואורח החיים הבריא אשר בוחרים לרכוש מכשיר כושר לביתם. 

הסיבה העיקרית שבגללה הפך האליפטיקל למכשיר כושר ביתי מומלץ הוא המידות הקטנות יחסית שלו (במיוחד לעומת ההליכון) והעובדה שמדובר במכשיר כושר שמספק אימון לכל השרירים בגוף – ידיים, רגליים ובטן.  

מה אפשר לעשות עם מכשיר האליפטיקל?

ישנן לא מעט אפשרויות לאימון איכותי וטוב עם אליפטיקל. ניתן לבחור באימון הליכה או ריצה, ואפשר כמובן לבצע אימון שמדמה רכיבה על אופני כושר באמצעות המוטות המחוברים למכשיר. 

מכשירים המגיעים עם מספר גדול של דרגות קושי יהוו אתגר למתאמנים, ובדרך זאת ניתן יהיה להשתפר ללא תחושה של מיצוי מהמכשיר. 

האליפטיקל ידוע כמכשיר אשר שומר על משקל גוף תקין ומעצב את הגוף היות ועבודתו תורמת גם לחיזוק השרירים, וכן הוא משפר סיבולת לב ריאה. השימוש במכשיר מתאים למרבית סוגי המתאמנים, ומי שמגדיר את עצמו מתאמן מתחיל, יכול לבחור בדרגות כושר נמוכות ולהעלות את הקצב בהדרגה. 

אליפטיקל ביתי מומלץ

ניתן למצוא בטווח רחב של מחירים, החל מ-1,000 ₪ ועד לסכום של 15,000 ₪. האליפטיקלים משתנים בהתאם לגודל שלהם וכמובן לתכונותיהם ולאפשרויות אותם הם מציעים למשתמשים. אליפטיקל ביתי, נכון שינוע בטווח של 1,500-3,500 ₪.

אליפטיקל ביתי מומלץ
אליפטיקל ביתי מומלץ

מחפשים אליפטיקל ביתי מומלץ?

תקלה באליפטיקל שלכם?

אליפטיקל Vo2 WAVE505 

אליפטיקל של ענקית הכושר VO2, אשר מגיע עם התנגדות של 8 רמות קושי, ומצויד בחיישנים למדידת דופק אשר נמצאים בידיות המכשיר, מד מרחק מצטבר ושריפת קלוריות. המכשיר מאפשר בנייה של תוכנית אימונים לפי יעדים ומטרות, ומשקל המשתמש המקסימלי הינו 100 ק"ג. מידות המכשיר: אורך 132 ס"מ, רוחב 60 ס"מ וגבוה 160 ס"מ והוא בעל גלגל תנופה של 12 ק"ג.

אליפטיקל CROSS M KETTLER

אליפטיקל תוצרת חברת הספורט הגרמנית. מערכת ההתנגדות כוללת 8 רמות קושי, וניתן לבחור תוכנית אימון. בנוסף, המכשיר כולל מדידת דופק, תצוגת שריפת קלוריות, מהירות ומרחק. משקל מתאמן מקסימלי הינו 110 ק"ג. מידות המכשיר: אורך 160 ס"מ, רוחב 62 ס"מ, גובה 115 ס"מ והוא בעל גלגל תנופה של 12 ק"ג. בנוסף, המכשיר נייד על 2 גלגלים כך שניתן להעביר אותו בקלות ממקום למקום בבית.

אליפטיקל חשמלי CROSS 900 VO2

יש שיגידו שזהו האליפטיקל הטוב ביותר שקיים היום בשוק. במכשיר זה קיימות 16 דרגות קושי – מה שמאפשר שיפור מתמיד והגעה להישגים. 

משקל המשתמש הינו עד 150 ק"ג. המכשיר מציג קצב דופק, מהירות, מרחק, שריפת קלוריות ואפילו את אחוז שריפת השומן בגוף. 

כמו ביתר המכשירים, ניתן לבנות תוכנית אימונים או לבחור את אחת מהתוכניות הקיימות במכשיר, ולבחון את קצב ההתקדמות. מידות המכשיר: אורך 145 ס"מ, רוחב 58 ס"מ וגובה 172 ס"מ והוא בעל גלגל תנופה של 18 ק"ג. בנוסף, המכשיר נייד על 2 גלגלים כך שניתן להעביר אותו בקלות ממקום למקום בבית.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

דילוג לתוכן