תיקון הליכון VO2 – תקלות נפוצות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

טכנאי הליכוני VO2 תחזוקה וטיפול בכל התקלות

הליכון VO2 מתאים לאנשים שאוהבים לרוץ. הוא הליכון עוצמתי אשר יכול להגיע למהירויות גבוהות. אף על פי שההליכון הנוכחי יכול לתת לך את המענה המושלם לאורך זמן, הוא גם רגיש ולכן במידה ומופיעה תקלה חשוב למצוא טכנאי שמכיר היטב את סוג המכשיר הנוכחי.

תיקון הליכון VO2 יתבצע על ידי טכנאי וכל זאת בלי להוציא את המכשיר מהבית. כיוון שהמכשיר נחשב לרגיש יחסית (בהשוואה למכשירים אחרים) מומלץ להזמין את הטכנאי ברגע שיש תחושה שההליכון לא פועל כמו בעבר.

התקלות שיכולות להופיע בהליכון

סוגי שגיאות נפוצות בהליכון VO2

1. תקלה E1 – כרטיס אלקטרוני לא תקין או פחמים במנוע / חיישן מהירות של ההליכון.
2. תקלה E2 – גם תקלה זו מקורה (בכרטיס האלקטרוני) בדגמים מסוימים.
3. תקלה E3 – חיישן מהירות לא תקין (בדגמים ספציפיים).
4. תקלה E7 – תקלה במנוע השיפוע.

ישנן תקלות שונות שיכולות להופיע בהליכון ואשר דורשות הזמנה או לפחות יצירת קשר עם טכנאי מתאים. באופן כללי אפשר לומר כי ברגע שהמכשיר לא עובד כפי שעבד בעבר כדאי לקרוא לבעל מקצוע. אם ההליכון אינו "נכנס למהירות" הרצויה, אם אחת הפונקציות הפסיקה לעבוד ואם יוצא ריח לא טוב בזמן הפעילות, מומלץ ליצור קשר עם הטכנאי.

בנוסף לתקלות אלו, ייתכן מצב שבו ההליכון לא יפעל ומצב של רצועה שאינה נשארת במקומה. במקרה שההליכון כלל לא פועל, יש לבדוק את המתח החשמלי וניתן לעשות זאת על ידי שתי פעולות: ניתוק המכשיר מהמפסק הראשי והפעלה מחדש לאחר כמה דקות. אם פעולה זו לא עוזרת, ייתכן וישנה בעיה בשקע הביתי ואז יש לנתק את המכשיר מהמפסק הראשי, לנתק מהשקע הנוכחי ולחבר לשקע חדש ואז להפעילו שוב. אם זו אינה הבעיה, ייתכן שיהיה צורך לבצע תיקון הליכון VO2.

כמו כן, כדאי לדעת: אם הרצועה של ההליכון לא במקומה, אפשר לנסות להחזירה למקום – וזאת רק אם היא שלמה ולא נפגעה. במקרה כזה אפשר לנסות לבצע את התיקון גם בבית על ידי חיזוק בורג האלן שנמצא בחלק האחורי של הרצועה בצד שאליו היא נוטה ושחרור קל של בורג האלן שבצד השני.

שיחה ראשונית לפני הזמנת טכנאי לתיקון ההליכון

בשיחה הראשונית אפשר להבין באופן כללי מה הבעיה עם ההליכון. המטרה היא לאפשר לך לתקן את התקלה אם ניתן או להביא טכנאי אם זו הפעולה הנכונה ביותר שתחזיר לך את ההנאה מהמכשיר. חשוב לציין שוב כי במיוחד במכשירי VO2 יש לפנות לגורם שמכיר את החברה וסוג המכשיר הספציפי. 

בכל מקרה שהמכשיר לא עובד כמו שעבד בעבר כדאי ליצור קשר. בשיחת הטלפון כדאי לתאר מה הבעיה באופן ספציפי ככל הניתן וזאת כדי שהטכנאי יוכל לתת המלצות או לחילופין להבין אם הפתרון היחיד הוא להגיע ולראות את הבעיה ולטפל בה במקום. 

 
תיקון הליכון VO2

מחפשים טכנאי להליכון VO2?

מחפשים תיקון הליכון VO2?

מה כוללים שירותי תיקון הליכון VO2?

שירותי תיקון הליכון VO2 ייתנו לך בהתאם לבעיה. בשיחה הראשונה אפשר יהיה להעריך מהי התקלה ואם הטכנאי ימצא לנכון שיש דרך לעזור לך בלי להגיע למקום, הוא ישמח לעשות זאת. אם יש צורך להגיע – הטכנאי יוכל לבצע כל אחת מבין הפעולות הבאות:

  • החלפת רצועת הריצה או החלפה של משטח הריצה אם יש צורך בכך.
  • תיקון והחלפה של המנוע.
  • תחזוקת הרצועה על ידי שימון וכוונון מחדש שלה.
  • תיקון אזור המסך מכל סיבה או החלפתו.
  • ועוד מגוון פעולות שיחזירו את ההליכון שלך לפעילות מלאה.

תחזוקה נכונה של ההליכון בביתך או בחדר הכושר

הדרך הטובה ביותר לטפל בהליכון היא למנוע תקלות. כיוון שהליכוני VO2 רגישים יחסית (כפי שציינו מוקדם יותר), מומלץ להקפיד על פעולות התחזוקה השוטפת – ולא לוותר עליהן בשום מקרה. זו הדרך ליהנות מהליכון שישרת אותך למשך צעידות וריצות יעילות במיוחד.

  • לאחר הבאת המכשיר לבית מומלץ להציב אותו במקום מתאים. מקום אשר החיבור לחשמל לא ידרוש משיכת הכבל ושחיקה שלו. יש לנקות את המכשיר מדי פעם ומומלץ לעתים קרובות. לשם כך יש לנקות את האבק מאזור המסך, הידיות ובצידי הרצועה. ככל שיצטבר יותר אבק כך השחיקה עלולה להיות גדולה יותר.
  • באופן כללי בכל ההליכונים יש לבצע פעולת שימון של הרצועה על ידי שמן המתאים לכך. את השימון יש לבצע לאחר כל עשר שעות פעילות. לא ניתן למדוד את השעות במדויק ולכן במקרה שההליכון משמש אותך מדי יום לחצי שעה של פעילות, עלייך לבצע את השימון פעם בשבועיים. אם ההליכון נמצא בשימוש לעתים רחוקות יותר ניתן לבצע את השימון מדי חודש. 
  • במקרה שההליכון נמצא באזור משחקים או בסלון יש לשים לב כי שום דבר לא מתגלגל תחתיו. כדאי להרים את ההליכון מדי פעם ובמקרה שיש רעש מהרצועה שוב להרים אותו ולבדוק כי לא הגיעו לאזור משחקים או חפצים שונים. פעולה זו יכולה לחסוך בהזמנת תיקון הליכון VO2.

הזמנת טכנאי מומחה לתיקון הליכון VO2 – אנחנו תיכף באים!

תיקון הליכון VO2 יתבצע אצלך בבית. אין צורך להוציא אותו החוצה ולכן אין צורך לחשוש מפעולה מורכבת ומסובכת. טכנאי אשר מכיר היטב את המכשיר יגיע עד אלייך, יבדוק מה גורם לבעיה ויבצע את התיקון במקום. בסיום העבודה הטכנאי ישמח להמליץ לך על פעולות שיעזרו לך לשמור על ההליכון לאורך זמן רב ובמצב מעולה.

 

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן