תיקון הליכון יורק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

טכנאי הליכוני YORK – ריפיט תחזוקת ציוד כושר

חברת YORK היא חברה המתמחה בתחום ייצור מכשירי כושר לשימוש ביתי ולחדרי כושר. בין היתר מייצרת החברה הליכונים וכיוון שהיא פופולארית וכיוון שההליכונים הם מכשירים שיכולים להתקלקל, ייתכן שיהיה לך צורך לבצע תיקון זה או אחר במכשיר. 

במדריך זה נרחיב על ההליכונים של החברה, נתאר את התקלות השונות שיכולות להיות למכשיר ונבדיל בין הפעולות שניתן לעשות לבד בבית כדי לנסות לתקנו ובין אלו אשר מיועדות לתיקון על ידי טכנאי הליכוני כושר.

נעים להכיר – הליכונים מבית חברת יורק

הליכונים מתוצרת חברת YORK נחשבים להליכונים איכותיים ומבוקשים. החברה מציעה ליין רחב של מכשירים אשר נבדלים זה מזה במסת המשקל שהם יכולים לשאת, מהירות הריצה, גובה השיפוע, תצוגת המסך ובגודל שלהם. החברה מוכרת הליכונים רבים מדי שנה, חלקם מגיעים אל חדרי הכושר ואחרים משמשים בעיקר לבתים. 

תיקון הליכון יורק יתבצע על ידי טכנאי הליכונים שמומחה בתחום ספציפי זה ומכיר היטב את החברה ואת התקלות השונות שיכולות להופיע במכשירי החברה. טכנאי יכול לטפל בבעיות רבות, אך באפשרותך למנוע את חלקן על ידי שימוש נכון במכשיר.

לפני התיקון – כיצד מונעים תקלות בהליכון יורק?

שמירה נכונה על המכשיר יכולה להאריך את חייו. אימוץ הפעולות הבאות ירחיקו את התקלות ויעזרו לך ליהנות מההליכון מדי יום:
שימון – אחת לעשר שעות עבודה של ההליכון מומלץ לשמן את אזור הרצועה עם שמן מיוחד המיועד להליכונים.
כיבוי נכון – יש לכבות את המכשיר בצורה הנכונה ולהימנע מהפסקה פתאומית ובוודאי שלא דרך המפסק הראשי שלו אלא לכבות אותו מאזור המסך, ולאחר מכן מהפסק התחתון שנמצא לייד הכבל חשמל.
סביבה מתאימה – הצבת הליכון בסביבה המתאימה לו מבחינת הגודל והרחקת חפצים שיכולים להתגלגל לחלקו התחתון יכולה למנוע הזמנת תיקון הליכון יורק.
ניקיון – יש לנקות את המכשיר מדי פעם ולהקפיד שיהיה בסביבה המתאימה לו. בניקיון הכוונה היא להרחיק את האבק מכל חלקי ההליכון, כולל אזורי החיבור השונים, סביב הרצועה ולא רק לנקות את המסך.
 
 
תיקון הליכון יורק

נתקלתם בתקלה בהליכון יורק?

זקוק לטכנאי להליכון יורק?

אילו תקלות יכולות להתרחש בהליכון שלך

ישנם תקלות נפוצות בהליכוני יורק / YORK כגון:

1. תקלה E1 ההליכון לא מסתובב- בעיה חשמלית בכרטיס האלקטרוני.
2. תקלה E2 בדגמים מסויימים מעיד על תקלה במערכת החשמל.
3. תקלה E3 כאשר ההליכון מסתובב כמה שניות ומפסיק – חיישן המהירות אינו תקין.
4. תקלה E7 בעיה במנוע השיפוע של ההליכון – ניתן בסיכויים גבוהים לאפס את ההליכון.

הליכוני הכושר של חברת YORK נחשבים לאיכותיים – ולכן הם גם פופולאריים, אך כמו כל מכשיר חשמלי גם הם יכולים להתקלקל. תיקון הליכון יורק יתבצע לרוב על ידי ועם זאת, רגע לפני הזמנת הטכנאי ישנן מספר פעולות שכדאי לבצע באופן עצמאי.
 

אם ההליכון לא עובד כראוי, אם המסך שלו "משובש" או אם הוא לא נדלק בכלל, יש לנסות לכבות אותו (לא בעת פעילות אלא כשהרצועה סטטית) מהמפסק הראשי (כלומר לא מאזור המסך). לאחר הכיבוי מומלץ להמתין כמה דקות – ולהפעילו מחדש. במידה ואין כל תגובה מהמכשיר מומלץ לנסות לחברו לשקע אחר בבית.

הפעולות הללו מיועדות לראות אם מדובר בתקלה הקשורה בבית או תקלה שאינה מחייבת את ההגעה של הטכנאי. בנוסף לבעיות אלו, אפשר לטפל באופן בסיסי ברצועת המסוע. אם הרצועה מעלה ריח מומלץ לשמן אותה עם שמן המיועד לכך. אם היא זזה ממקומה ניתן לבצע איזון גם באופן עצמאי.

איזון הרצועה יתבצע כשהיא לא זזה באופן ישר אלא נוטה לאחד הצדדים. תיקון הליכון יורק ברצועה יתבצע דרך חיזוק ושחרור ברגי אלן שממוקמים בחלקו האחורי של הרצועה. את הבורג שנמצא בצד שאליו הרצועה נוטה יש לחזק ואת הצד השני יש לשחרר מעט (לא לחלוטין). אם טיפול זה אינו עוזר יש להזמין טכנאי הליכונים.

כיצד יש לבצע תיקון הליכון יורק?

תיקון הליכון יורק מתבצע לאחר אבחון התקלה.

1. בשלב הראשון יש ליצור קשר עימנו ולתאר מה הבעיה. אם הטכנאי יגלה כי ניתן לבצע פעולה שיכולה להוביל לתיקון התקלה גם ללא מעורבותו – נמליץ עליה ורק אם זו לא תעזור נתאם הגעה של טכנאי.

2. בשלב השני, את התיקון עצמו צריך לבצע רק בעל מקצוע שמכיר היטב את ההליכונים של החברה ומנוסה בתיקונים אלו. אין כל צורך להוציא את המכשיר החוצה כיוון שהטכנאי יגיע אל ביתך או אל חדר הכושר. לאחר אבחון במקום יוכל הטכנאי לעדכן אותך בפעולות הנדרשות מתהליך התיקון ולבסוף הוא יבצע אותן. התיקון יכול לחסוך את החלפת ההליכון ולהעניק לך עוד שעות רבות של פעילות ספורטיבית.

3. ולבסוף, לאחר שהטכנאי יסיים את עבודתו מומלץ לשמוע ממנו על הפעולות שניתן לבצע כדי לשמור על המכשיר. אם יש לך שאלה או ספק אם המכשיר נמצא במקום המתאים, כל שעלייך לעשות הוא להעלות את השאלות הללו. המטרה של הטכנאי היא לסייע לך ולאפשר לך ליהנות לאורך שנים רבות ממכשיר הכושר שלך.

תיקון מקצועי מונע את החלפת המכשיר

כאשר השירות מסופק מאת חברת ריפיט באמינות ובמקצועיות – תיקון הליכון יורק יכול לחסוך לך את העלויות הכרוכות בהחלפת המכשיר לאחד חדש וכן לחסוך את אי הנוחות בתהליך ההחלפה. לא כולם יודעים זאת אך הטכנאים שלנו, המומחים בתחום תיקון הליכוני יורק, יכולים לאתר את התקלה ולטפל ביעילות וכל זאת בלי להוציא את המכשיר ממקומו.

אם לאחר שניסית לבצע פעולות שונות בעצמך ההליכון עדיין לא פועל בצורה תקינה, אין צורך להתלבט כיצד לפעול. כל שעלייך לעשות הוא ליצור עימנו קשר ממש כעת – ולהזמין טכנאי.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן