תיקון מכשיר הליכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

תיקון מכשיר הליכה / ריצה מכל המותגים המובילים

יש לכם הליכון ביתי? אין ספק שמדובר בנכס לכל בית, שמאפשר לשמור על אורח חיים בריא. הליכון הוא אחד המכשירים הביתיים הנפוצים ביותר, ובין היקרים שבהם עם עלות ממוצעת של 4,000 ₪. אחת הסיבות לעובדה שמדובר במכשיר פופולרי מאוד היא שהליכה וריצה נחשבות לפעולות ספורט בריאות במיוחד, ומתאימות גם למבוגרים שנמנעים מפעילות גופנית מאומצת.

רק לאחרונה פורסם מחקר שהליכה מתונה של חצי שעה ביום, לפחות 3 פעמים בשבוע, מקטינה את הסיכויים לחלות במחלת הסרטן. עם נתונים כאלה – הליכון ביתי הוא מתנה לכל בני המשפחה, ומאפשר להמשיך לשמור על כושר בכל זמן שמתאים לכם, ללא תלות באף גורם אחר. כדי לשמור על ההליכון שלכם תקין, חשוב לתחזק אותו אחת לתקופה. ומה עושים במקרה של תקלה?

בעיה בהליכון – כיצד נטפל באופן עצמאי?

כמו בכל מוצר חשמלי, עדיף להשאיר את העבודה למומחים על מנת למנוע נזק למכשיר וכמובן פציעה שלכם. יחד עם זאת, לפעמים מדובר בבעיות זניחות אשר גם מבלי להיכנס לענייני חשמל, נוכל לטפל בהן. הדבר הראשון והבסיסי ביותר שניתן לעשות במידה וההליכון לא תקין, הוא להעביר אותו לנקודת חשמל אחרת בבית, בתקווה שנקודת החשמל הנוכחית הייתה תקולה. במידה והחשמל עובד כנדרש אך ההליכון עדיין לא מתפקד, נסו לשמן בזהירות את משטח ההליכה בעזרת שמן מתאים. הבעיה לא נפתרה? ככל הנראה יש צורך בהזמנה של טכנאי הליכונים עד הבית.

תיקון מכשיר הליכה

אין צורך להתלבט תיקון מכשיר הליכה זה אנחנו!

מכשיר הריצה התקלקל?

טכנאי מכשיר הליכה – מתי צריך להזמין טכנאי?

אם הבעיה בהליכון שלכם לא נפתרת והוא לא נדלק או שמא בזמן הפעילות ממנו הוא נשמע לא תקין, זה הזמן לפנות לטכנאי הליכונים. טכנאי הליכונים מקצועי הוא בעל ידע בחשמל, וידע ספציפי במכשירי כושר ובפרט בהליכונים. את הטכנאי שלכם מומלץ לבחור על סמך המלצות, זמינות ומחיר. יחד עם זאת, המחיר צריך להיות הפקטור האחרון שחשוב.

הליכון הוא מכשיר כושר יקר, ועבודה של טכנאי לא מקצועי מספיק שגובה תשלום נמוך עלולה לגרום נזק כפול ומכופל להליכון שלכם, שיעלה לכם ביוקר. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בטכנאי הליכונים עבור חדר כושר, היות ומכשיר כושר מושבת פוגע במתאמנים שמשלמים ממיטב כספם כדי ליהנות מהמכשירים שהמכון מציע.

תחזוקה שוטפת של ההליכון מונעת תקלות

כדי לשמור על ההליכון למשך שנים רבות ולמנוע תקלות ובלאי, חשוב להקפיד על מספר כללים: כיבוי ההליכון ואף ניתוק שלו מהחשמל בזמן שלא מתאמנים, ניקוי פנים ההליכון על ידי הוצאת הברגים במשטח ההליכה ושאיבה של לכלוך שהצטבר, שימון רצועות משטח ההליכה וביקורת אחת למספר חודשים על ידי טכנאי מקצועי. ביקורת מקצועית מבטיחה שההליכון שלכם יקבל את הטיפול הנדרש וימשיך לשרת אתכם מדי יום!

ריפיט – תיקון מכשירי כושר והליכונים

זקוקים לטכנאי מיומן ומקצועי שיגיע עד אליכם במהירות? אנו בריפיט בעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה, ומטפלים בכל סוגי התקלות במכשירי ספורט ובפרט בהליכונים ביתיים ובהליכונים של חדרי כושר. נשמח לעמוד לשירותכם!

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן