טכנאי הליכונים בצפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

כושר זה חשוב וריצה קלה או הליכה מהירה נחשבים לפעילות גופנית פופולרית ובריאה במיוחד. לרוץ ברחובות הערים בצפון או ללכת בחוץ בחורף כשגשם מטפטף זה מאוד לא נעים (ולפעמים אפילו מסוכן בגלל תנועת המכוניות, המשאיות וכל היתר). הפתרון הטוב ביותר יהיה להצטייד במכשיר הכושר המתאים לפעילות גופנית בכל גיל, הלא הוא הליכון. על מנת לשמור על הכושר וגם כדי לשמור על המכשיר בתפקוד מלא יום אחר יום, שנה אחר שנה, חפשו טכנאי הליכונים מנוסה ומיומן.

לרשותכם מעמידה חברת ריפיט טכנאים מנוסים, שמספקים שירות מקיף, לכל הדגמים הפופולריים. טכנאי החברה מספקים שירותי תחזוקה ותיקונים לא רק לדגמים של הליכונים ביתיים רגילים אלא גם לדגמים מקצועיים, כפי שניתן למצוא בחדרי כושר, בתי מלון ומרכזי ספורט שונים בצפון.

מה לשאול את הטכנאי לפני שמזמינים אותו אליכם

בישראל משווקים שלל דגמים וסוגים שונים של הליכונים. לא כולם דומים האחד לשני במבחר התוכניות השונות של האימונים. יש בהם כאלה שיכולים לשאת משקל גבוה במיוחד, עבור מתאמנים חסונים או מאוד שריריים. דגמים מסוימים מצוידים במנגנון מתקפל, כך שניתן לאחסן אותם בצורה מאוד נוחה, גם בתוך דירה קטנה או במחסן ביתי בגודל ממוצע.

מכיוון שיש כל כך הרבה גדלים, סוגים ודגמים, שימו לב מה כדאי מאוד לשאול את הטכנאי לפני שמזמינים אותו אליכם, הביתה או לחדר הכושר. תמיד וודאו דבר ראשון כי מדובר על טכנאי הליכונים שמכיר היטב את הדגם שברשותכם. זה לא משנה אם מדובר בחברת הליכונים שהיא מותג או שמדובר בדגם פחות מפורסם, איש מקצוע שמכיר את הסוג של הליכון שלכם יוכל לסייע לכם בכל דבר שתצטרכו. החל בתחזוקה שוטפת וכלה בתיקון של קלקול או תקלה.

מתי צריך ומתי לא צריך להזמין את הטכנאי

חלק מהתחזוקה השוטפת של כל הסוגים כמעט של הליכונים תוכלו לבצע ללא שום עזרה. גם אם אין לכם בכלל חוש טכני, לא תתקשו לדוגמא לשמן את הרצועות. רצועות שמשמנים מפעם לפעם ובאופן קבוע מתפקדות טוב יותר, לא משתפשפות ולא נשחקות בקצב מהיר. בצורה כזאת, תוכלו להשתמש במכשיר לאורך זמן מבלי להחליף רצועות שכבר נשחקו ונהרסו. אבל במצבים שונים, אתם עשויים לגלות כי תקלה או תחזוקה יותר מורכבת, לא כל כך נוח לבצע לבד. אז באילו מצבים כן נצטרך להזמין טכנאי הליכונים? להלן כמה דוגמאות מאוד נפוצות עבורכם.

טכנאי הליכונים בצפון
טכנאי הליכונים בצפון

גרים בצפון ויש תקלה בהליכון?

טכנאי הליכונים בצפון רק עם ריפיט

שמעתם רעשים? הזמינו טכנאי מיומן

רעשים שאתם לא מכירים – אף מכשיר כושר לא יכול להיות שקט וחרישי בצורה מושלמת. עם הזמן תגלו שאתם מכירים היטב את סוגי הרחשים שנשמעים בזמן ההפעלה של תוכנית הליכה או ריצה. במידה והחלו להופיע חריקות, אם אתם שומעים נקישות ובקיצור, כל רעש שלא מוכר לכם ונשמע חשוד, אל תהססו. הזמינו איש מקצוע שיבדוק. לפני כן, תוכלו לנסות להשתמש בשמן סיליקון אבל אם זה לא עוזר והרעשים מתמשכים, התייעצו ובמידת הצורך, הזמינו את איש המקצוע שיבדוק.

תקלה בכרטיס אלקטרוני? הזמינו שירות ללא דיחוי

לא משנה איזה הליכון יש אצלכם, אפשר לומר בוודאות שהמוח שלו צרוב בתוך כרטיס. יתכן שאתם כבר מבינים על מה אנו מדברים, על כרטיס אלקטרוני שמציע מגוון פונקציות תפעול ובזכותו אפשר ליהנות מתצוגה ולעיתים גם חיווי אודות תקלות.

אם הכרטיס התקלקל ולא עובד, גם אם אתם יודעים להשתמש בכלי עבודה לא תוכלו לתקן תקלה שכזאת בעצמכם. האמת היא שאפילו מעבדות לרוב לא טורחות לתקן כרטיסים פגומים ותקולים. פשוט מחליפים בכרטיס חדש שתואם את הדגם שברשותכם. פעולה כזאת יבצע הטכנאי ותוכלו מיד לאחר מכן לחזור לשגרת האימונים הקבועה והאהובה עליכם.

החלפת רצועות ותחזוקה כללית

מרבית האנשים שמחזיקים בבית הליכון לא רוצים להתעסק יותר מדי עם טיפולים כדוגמת החלפת רצועות. מתיחה של רצועה שהשתחררה מעט, ישנם מתאמנים שיבצעו את זה עצמאית אבל אחרים יתקשו בכך. על כל פנים, אם הרצועה כבר שחוקה, אין צורך להעמיס עליה יותר מן הרצוי.

מזמינים איש מקצוע שיחליף אותו על הצד הטוב ביותר. באותה ההזדמנות אפשר לבקש מהטכנאי שיבדוק אם המכשיר זקוק לתחזוקה שוטפת נוספת. טכנאים מקצועיים גם עשויים להעניק לכם לא מעט טיפים לגבי תחזוקה מומלצת, שתוכלו לבצע בעצמכם ללא כל חשש.

תחזוקה לפרטיים, חדרי כושר ובתי מלון

טכנאי הליכונים בצפון יכולים להאריך את חיי המכשיר בצורה דרמטית. מלבד סוגי התיקונים והתחזוקה שכבר הזכרנו, ניתן לציין גם תיקונים נוספים למשל אם המנוע כבר הזדקן והתעייף וכן חיזוקי ברגים או תפעול תקלות אחרות. במידה ובבניין שלכם מותקנים כמה מכשירי כושר או שבבית המלון שלכם או בחדר הכושר קיימים כמה וכמה מכשירים, כדאי להנהיג שגרה של טיפולים קבועים. כאשר התחזוקה השוטפת מתבצעת בידיים נאמנות ובצורה מקצועית, כל המכשירים יפעלו היטב וללא תקלות מרגיזות. אז שמרו על כושר, תחזקו את מכשירי הכושר החשובים שלכם ותיהנו.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן