טכנאי הליכונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

הליכונים חשמליים הינם מכשירי הכושר הפופולאריים ביותר – הן בחדרי הכושר בארץ והן כמשירים ביתיים. בגלל השימוש התדיר בהם, עלולים להתעורר בעיות שונות הנובעות משחיקה ובלאי ומתקלות טכניות. טכנאי הליכונים הוא איש המקצוע אשר אמור לוודא שההליכון האישי שלכם ימשיך לתפקד ולשרת אתכם בשמירה על אורח חיים בריא.

בגלל שהליכונים הם אינם מכשירים זולים, חשוב לוודא שהתחזוקה והתיקונים שלהם מתבצעים במקצועיות ועל פי הוראות היצרן על ידי איש מקצוע מומחה בלבד. מכשירי כושר אשר מקבלים טיפול נכון ממשיכים לעבוד לאורך שנים רבות ומספקים אימונים אפקטיביים ובטוחים לבעלים שלהם.

מתי מומלץ ליצור קשר עם גורם מקצועי

מגוון השירותים אותם מספק איש המקצוע המטפל בהליכונים הינם רבים והם כוללים תחזוקה שוטפת של מכשיר הכושר, החלפת חלקים בלויים ותיקון ליקויים או תקלות. אבחונים תקופתיים על ידי איש מקצוע טכני אשר מתמחה בסוג ההליכון שלך הינם קריטיים לשמירה על שלמותו ולאיתור בעיות מראש רגע לפני שהן הופכות לתקלות שעלות תיקונן גבוהה ביותר. לכן, מומלץ ליצור קשר עם טכנאי מקצועי עוד לפני שמופיעות תקלות בהליכון שלך.

כמו כן, להזמין תיקון מידי במיוחד כאשר מופיעים הליקויים הבאים:

• שינוי בפעולת ההליכון הרגילה.

• קצרים של חשמל במערכות.

• חוסר יכולת של משטח הדריכה לשמור על קצב קבוע.

• רעשים או ריחות לאחר ההפעלה.

• חוסר תגובה ללחיצה על כפתור ההפעלה.

טכנאי הליכונים עד הבית

הודות לכלי עבודה ייחודיים, בעל מקצוע המטפל בהליכוני כושר יכול לבצע כל אבחון או טיפול בתקלה מכשיר הכושר בביתך. ביקורי בית מקלים על התחזוקה השוטפת של ההליכון כמו שהם מקצרים את זמני התיקון במקרים של תקלות.

בעת יצירת הקשר עם בעל המקצוע מומלץ לוודא שהוא מציע שירותי ביקור בית ותיקונים מלאים בבית הלקוח – בלי שיהיה צורך לקחת את המכשיר למעבדה חיצונית. כמו כן, חשוב לוודא כי איש המקצוע מכיר את דגם ההליכון הספציפי שלך ויודע כיצד לתקן ליקויים בו.

טכנאי הליכונים

מחפשים תיקון הליכון?

תקלה במכשיר הכושר שלכם?

טכנאי הליכונים למכוני כושר

הליכונים הם הכוכבים של חדרי הכושר, וכל חדר כושר שמכבד את עצמו מחזיק בסוללה שלהם. הם עובדים שעות רבות ולכן נדרשים לעמוד בעומסים גבוהים. בשונה ממכשירי כושר ביתיים, הם זקוקים לטיפול ותחזוקה שוטפים שיבטיחו כי ההליכון בטוח לשימוש ויכול לשמש את המתאמנים מבלי לאיים על בריאותם.

נוסף לשירות תיקונים, מומלץ להסתייע בשירות של ביקורות תקופתיות, בין אם במסגרת פרק זמן אותו אתם מגדירים לעצמכם ובין אם במסגרת של בדיקה טרם אישור תקינות לחדר כושר. זכרו כי עלותו של מכשיר כושר זה, בפרט של חדר כושר מקצועי – היא גבוהה. עדיף לאתר תקלות בשלב מוקדם לפני שהן הופכות להיות להוצאה כבדה שאינה משתלמת.

כמה גובה טכנאי הליכון

עלויות התיקון נגזרות ממספר פרמטרים כמו סוג ההליכון והדגם, סוג התקלה, האם ניתן לטפל בה באמצעות כלי עבודה וכן האם נדרש לספק חלק חלופי. כדי להבין את העלויות של ליווי מקצועי לתחזוקה או תיקון יש ליצור קשר עם חברה מקצועית ובעלת מוניטין, לתאר את דגם ההליכון שלך והמצב שלו ולשמוע על השירותים בהם יש לך צורך. המחיר אותו יש לשלם עבור הטיפול משתנה על פי אופי השירות בו יש לך צורך.

ריפיט – חברה שלא צריך לרוץ אחריה

ריפיט הינה חברה מקצועית אשר מספקת מגוון רחב של שירותי תחזוקה ותיקון למכשירי כושר בכלל ולהליכונים בפרט בכל רחבי הארץ. השירותים שלנו מתאימים לאנשים פרטיים ומכוני כושר מקצועיים ואנחנו לוקחים אחריות מלאה על תהליכי העבודה והתוצאות שאנו מספקים. אנו מזמינים אותך להצטרף לרשימה הארוכה של לקוחות עבר מרוצים אשר נהנו משירותי טכנאי ההליכונים שלנו והבטיחו לעצמם שירות מקצועי, אדיב ומהיר.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן