תיקון הליכונים בפתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

תיקון הליכונים בפתח תקווה תוך זמן קצר

הליכה היא אחד מענפי הספורט הפשוטים ביותר לכל מי שמבקש לשמור על כושר. יש מי שהזדמנה להם סביבה נוחה לבצע הליכות באוויר הפתוח, אולם לא לכולנו עומדת אפשרות זו, ובמזג האוויר בארץ, משך רבים מימי החורף ובמרבית עונת הקיץ, ישנם יתרונות לאימון ביתי בהליכון חשמלי.

קניית מסלול ביתי פופולרית מאוד, ומחיריהם נעים בין 2000 למכשירים הבסיסיים, בעלי משטח קטן יחסית, ברוחב כ-40 ס"מ ומסילה של מטר בערך. למתקנים אלו בלימת זעזועים בסיסית ומהירות של עד 10 קמ"ש. מכשירים מקצועיים יותר מיועדים בעיקר לספורטאים ולחדרי כושר, מטרתם היא לשמש חלופה הולמת למסלול ריצה. אלו מציעים מגוון פעילות רחב יותר, משטח בלימה גמיש או קעור, שטח פעילות של כחצי מטר על מסילה של כמטר וחצי, בעלת בלימת זעזועים אקטיבית יותר.

המשותף להם – מהבסיסי ועד לטריינר המקצועני, הוא שכולם מחייבים תחזוקה שוטפת ואחראית כדי להבטיח שימוש אחראי ומהנה לאורך שנים.

מדוע נדרש טכנאי

הליכון הוא מכשיר המתאפיין בעוצמת פעילות אינטנסיבית ומתמשכת, עם מנוע וחלקים נעים רבים, מה שהופך אותו (בדומה למכונת כביסה או מזגן, ולהבדיל מתנור למשל) לכזה המצריך תחזוקה ומדי פעם גם תיקונים כדי להבטיח את פעילותו המיטבית. בנוסף, רוב ההליכונים כוללים מערכות אלקטרוניות וחיישני ניטור שונים, וגם בהם יש לדעת כיצד לטפל.

תיקון הליכונים בפתח תקווה

זקוק לטכנאי הליכונים ומכשירי כושר נוספים?

מחפשים תיקון הליכונים בפתח תקווה?

אזור קבלת שירות

בחדרי כושר מתוחזקים ההליכונים באופן סדיר ורציף על ידי בעלי מקצוע. מי שבוחרים להתאמן בפרטיות ובנוחיות בביתם, יודעים כי עם קניית ההליכון החשמלי, יש לוודא יהיה לו שירות נאות, מקיף וסדיר באיזור המגורים הרלוונטי – ממש כמו לרכב. כמובן שמדובר בעלויות שונות לגמרי ורמת סיכון אחרת, אולם גם מכונית וגם הליכון מצריכים אחזקה שוטפת ומקצועית.

שונה הוא גם מיקום השירות; עם הרכב ניתן להגיע לכל מוסך שתרצה, בעוד שלמשל טכנאי הליכונים בפתח תקווה יעניק את השירות בעיקר בסביבת מגוריו. זו הסיבה לוודא שעם קניית מסלול הליכה לבית, ניתן לקבל עבורו טיפול מיטבי מאיש מקצוע מקומי. מחיר תיקון הליכונים בפתח תקווה למשל אינו דומה לקבלת שירות דומה בתל אביב, או להבדיל בישוב קטן בקצה הארץ. בכל אזור יש למצוא את המקצוען המיומן, הנגיש והמשתלם.

עם קניית הליכון כושר ביתי יש לדעת כי בסביבה יימצא מי שיעניק לו שגרת שירותי אחזקה, חיזוק ברגים שוטף, שימון לרצועות ולחגורות שישמור עליהן מפני שחיקה ובלאי, כיוון הכרטיס האלקטרוני, וכמובן שמירה על פעילות מיטבית של המנוע. מסילת ההליכון צריכה גם היא להישמר באותה איכות פעולה שנועדה לה, ולשם כך נדרשת אחריות ומיומנות.

חיוניות הבדיקה הסדירה

אימון על הליכון שאינו מתוחזק הוא חוויה לא מומלצת, הן מבחינת איכות ונוחות הפעילות, והן מהצד הבטיחותי. מספר דניאל, בן 23, בעלים של הליכון ביתי דיגיטלי, המשמש אותו בעיקר לריצה: "מכיוון שאני מתאמן באופן אינטנסיבי, ולמרות שהשקעתי במכשיר יקר יחסית, הוא מטופל קבוע פעם בשבועיים. איך שקניתי אותו, ישר חיפשתי תיקון הליכונים בפתח תקווה, ליד הבית. אין ברירה, בכל פעם נאסף בקופסה שלו אבק, שערות ולכלוך מהנעליים.

הטכנאי מגיע, פותח את הקופסה, מנקה את סרט המסלול, מורח שמן סיליקון ומריץ את המנוע במשך כמה דקות לבדיקת טמפרטורה. אני יודע שהביקורת הזו חיונית, אחרי שלמדתי לקח מה קורה למי שלא מקפיד; זה אומר מסוע שנתקע וחוזר לפעול בקצב בלתי סדיר במהלך ריצה. כשזה קרה לי זה לא היה כיף, פשוט נפלתי והשתטחתי. יש לי גישה טכנית, לכן אף פעם אין לי בעיות לטפל במערך הבקרה הדיגיטלי, אבל אי אפשר להימנע מתחזוקה סדירה"

אז אם יש לכם תקלה בהליכון כושר שלכם או כל שאלה ואתם גרים באיזור פתח תקווה, טכנאי הליכונים מבית ריפיט יגיע אליכם בתוך זמן קצר מאוד לטפל בבעיה.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן