לשמור על ההליכון

תוכן עניינים

לשמור על הכושר ולשמור על ההליכון.

אתם מקפידים לשמור על הכושר הגופני באמצעות הליכון, אך אין לשכוח כי יש לשמור גם על טיפול ותחזוקה שוטפים להליכון ביתי על מנת להפעיל אותו לאורך זמן באיכות הטובה ביותר.

טיפים לשמירה על איכות ההליכון שלכם

גם הליכון כושר כמו כל מכשיר זקוק לתחזוקה שוטפת, כי כך תקפידו לשמור על כל חלקי המכשיר בצורה איכותית להפעלה נכונה.

הדרך העיקרית לשמור על מכשיר ההליכון שלכם היא להקפיד על שימון ההליכון באמצעות שמן סיליקון או ספריי סיליקון.

מומלץ לשמן את המכשיר לאחר כל חצי יממה של כושר. יש לשמן היטב את ההליכון בשמן איכותי וזאת על מנת להאריך את זמן תפקוד המכשיר והרצועות.

מומלץ להתייעץ בנוגע למכשיר הספציפי שלכם כיוון שישנם דגמים רבים ושונים ואופני אחזקה אחרים בהתאם להוראות היצרן.

מה המיוחד בשמן הסיליקון?

רצוי לא להחליף את שמן הסיליקון האיכותי בשמנים אחרים וזולים. לשמן הסיליקון יתרונות רבים כאיכותי ביותר נגד שחיקת הרצועה בהליכון.

השמן יוצר שימון מעולה לרצועות בעוד שמנים אחרים עלולים ליצור נזק. הוצאות השמן הן חלק מן ההוצאות לשימור ההליכון בצורה הטובה ביותר, אך לאור ההשקעה שהשקעתם ברכישת ההליכון מוטב שתשקיעו גם בשמן הטוב ביותר.

שמן הסיליקון טוב גם לגוף ההליכון

לשמן הסיליקון יתרון בולט נוסף בכך שהוא אינו יוצר הרס לשאר חלקי ההליכון במגע עם השמן. 

אם תבחרו שמן אחר שאינו מתאים להליכון שלכם, אתם עלולים ליצור סדקים, קרעים ונזק למכשיר לטווח ארוך. הקפידו להתייעץ בנושא עם טכנאי מקצועי מראש, על מנת שלא תהרסו את הליכון הכושר.

ניתן דרכנו לרכוש תרסיס סיליקון להליכון

לשמור על ההליכון

יתרון נוסף של שמן הסיליקון הוא שאינו מפיץ ריחות בלתי נעימים כי הוא נטול ריח!

לכן מסיבות אלו, הסיליקון לשימון ההליכון הוא האפשרות המומלצת ביותר, כאשר תוכלו לרכוש אותו במחירים משתלמים לאחר יעוץ דרכנו, ותוך התאמה מושלמת לסוג ההליכון שברשותכם.

כיצד לרכוש תרסיס סיליקון להליכון

כאשר תרכשו תרסיס סיליקון להליכון שלכם, חשוב מאוד לא להתפשר על איכות התרסיס, לא להתפתות למוצרים זולים ולא איכותיים, כאמור אין להתפשר על האיכות או ההתאמה לסוג הליכון הספציפי שברשותכם.

בחוברת שקיבלתם עם המכשיר שקניתם, אמורים להיות מפורטים כל הסוגים של תכשירי הסיליקון המומלצים לשימוש, אך אולי לא תמיד תוכלו להבין בקלות מה לרכוש, ובעיקר מי מבין המוצרים הרבים הם אלו התואמים בצורה הטובה ביותר למכשיר שלכם.

לכן המלצה עיקרית היא לכל הקשור לרכישת סיליקון להליכון היא, שאם אינכם יודעים מה לרכוש ויש לכם ספק, צרו קשר ושאלו אילו תכשירי סיליקון שמשווקים בישראל מתאימים באופן מושלם להליכון שלכם.

כיצד מבצעים שימון להליכון בצורה איכותית?

הקפידו באופן קבוע, אחת ל 15 שעות כושר על המכשיר, לזכור לשמן את הרצועה עם שמן הסיליקון. הרימו את הרצועה מצד שמאל ומימין ושמנו בנדיבות, זאת לאחר שניתקתם את המכשיר מהחשמל.

לאחר השימון וחיבור מכשיר ההליכון לשקע החשמל, מומלץ להגביר את המהירות לכמה קמ”ש בודדים, וכן לעלות על המכשיר ולבצע הליכה על כל שטח ההליכון, זאת על מנת ששמן הסיליקון ייספג בצורה מיטבית לתוך רצועות הריצה.

רצוי ללכת כמה דקות על ההליכון על מנת שהשמן יתפזר היטב, וכן כדי להתרגל או לבדוק אם יש שינוי. ההליכה על המכשיר אמורה להיות יותר איכותית, חלקה ונעימה יותר.

לסיכום, הקפידו להתייעץ מראש עם איש מקצוע איכותי, וכן להזמין טכנאי מיומן לבדיקת המכשיר ולהחלפת רצועות במידת הצורך.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

דילוג לתוכן