6 טיפים כיצד לבחור טכנאי הליכונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

6 טיפים איך לבחור טכנאי הליכונים מקצועי ואמין

הליכון הכושר התקלקל? שיגרת האימונים הופסקה וההליכון פשוט לא מתפקד כתמול שלשום? אין ספק שהתסכול גדול, במיוחד לאחר שנכנסת לתנופה טובה באימונים ולאחר שהפכת את האימון היומי להרגל.
ישנן הרבה יתרונות להחזקת הליכון בבית. אין תלות בשעות פתיחה של חדר הכושר ומלבד ההשקעה בקניית המכשיר אין הוצאות, אין את הצפיפות האופיינית לחדרי הכושר ואפשר להתאמן בכיף מול הטלוויזיה. רכשת הליכון חדש? בשעה טובה, עכשיו על מנת לשמור על תקינותו לאורך שנים חשוב לשמור עליו ולבצע פעולות תחזוקה כדרך קבע.

שחיקה ובלאי

כל הליכון בשלב כזה או אחר יגלה סימני שחיקה ובלאי ובהזמנת טכנאי הליכונים יש להקפיד על כמה היבטים חשובים. ראשית, חשוב מאוד כי הטכנאי בא מחברה מסודרת, מקצועית ואמינה, חברה המספקת שירותי תחזוקה ותיקון של הליכונים ושאר מכשירי כושר. טכנאי הליכונים העובד עצמאית קשה מאוד לעמוד על טיבו – ולמעשה אין דרך לדעת באופן ממשי אם מדובר בטכנאי בעל ניסיון, הכשרה והסמכה מתאימה.

יותר נזק מתועלת

לצד ההקפדה על ניקיון ותחזוקה נכונה של המכשיר חשוב לדעת את מי להזמין כדי לתקן או לבדוק אותו. אדם אשר אינו מקצועי מספיק, עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת. בדרך כלל, חברה רצינית המכבדת את עצמה, תעסיק רק טכנאים מנוסים ובעלי הכשרה. 

תיאור התקלה

חשוב לתאר תיאור מדוייק של התקלה כבר בשיחת הטלפון, לציין את דגם המכשיר ולבדוק האם בחברה מכירים את הדגם ויודעים לתת לפחות אבחון ראשוני עוד לפני ביקור טכנאי הליכונים. בדיקה זו נותנת אינדיקציה טובה לגבי רמת המקצועיות של החברה והטכנאי. בדיקה זו גם ממזערת את הסיכוי לביצוע הונאה מצד הטכנאי בהמצאת תקלות או החלפת חלקים ללא שום צורך.

6 טיפים כיצד לבחור טכנאי הליכונים

זקוק לטכנאי הליכונים?

מכשיר הריצה התקלקל?

מחירים קבועים

מחיר של טכנאי הליכונים המגיע הביתה או לחדר הכושר הוא מחיר סטנדרטי וגם כאן חשוב לשים לב כי אף אחד לא מנסה לעקוץ אותך. ישנו מחיר של בדיקה כללית כולל דמי ביקור הטכנאי ומחיר אחר במקרה של תקלה כאשר הוא נקבע לפי סוג התקלה ומשך התיקון. המחירים קבועים וחובתו של נציג החברה למסור לך את עלות ביקור הטכנאי כולל תיקון במקום במקרה הצורך, או החלפה של חלק.

עמידה בזמנים

חשוב לשים לב כי הטכנאי עומד בלוח הזמנים כפי שסוכם עם נציג החברה. טכנאי הליכונים המאחר הוא בעל סיכוי גבוה לפשל גם בתיקון עצמו. טכנאי מכשירי ספורט חייב להיות בעל הסמכה חוקית ופורמלית ואין להקל ראש בנושא זה. אסור לשכוח כי מדובר בכלי האמור לשאת משקל של בן אדם תוך כדי תנועה, כלי האמור להיות בטיחותי ולעמוד בתקני בטיחות מחמירים. בחדר כושר המכשירים, רובם, עובדים ללא הרף כאשר מאות מתאמנים משתמשים בהם מידי יום. השחיקה גדולה ואיתה הצורך בבדיקות תקופתיות.

תודעת שירות ואחריות

ענין נוסף וחשוב לא פחות הוא נושא איכות השירות. האם השירות אדיב וסובלני או שבצד השני של הטלפון נמצאת מוקדנית עייפה ועצבנית, ללא סבלנות לשאלותך וללא שום תודעת שירות. המקרה האחרון מעיד גם הוא על חוסר מקצועיות. מקום אשר אינו דואג באופן מלא ויסודי לתת ללקוחות הרגשה טובה, הרגשה של בית המבין לליבם ומכיר את התקלות השונות, הוא לא מקום מספיק מקצועי. 

חשוב להקפיד לשאול לגבי אחריות. האם ישנה אחריות ומה המשך שלה, האם האחריות מקיפה את כל התיקונים כולל החלפת חלקים. הכרה של התקלה ודרכי התיקון, מחיר, עמידה בלוח זמנים, איכות השירות, אחריות תיקונים והחלפה והקפדה על הכשרתו ועל הסמכתו של הטכנאי, כל אלה ועוד מאפיינים את ריפיט והטכנאים שלנו.

לפרטים נוספים, נציגינו ישמחו לענות על כל שאלותיך.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן