הליכון יד שניה או הליכון חדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

הליכון חדש או הליכון יד שניה – זוהי ללא ספק שאלה שמטרידה לא מעט אנשים בבואם לקנות הליכון לשימוש אישי. ההליכונים כיום מתוחכמים ומתקדמים מאוד, ולכן גם המחיר שלהם בהתאם. המשמעות היא שצריך לחשוב היטב האם להשקיע בהליכון חדש אלפי שקלים או שאולי עדיף הליכון יד שנייה במצב טוב במחצית מהסכום. 

שיקול נוסף לקניית הליכון יד 2, למשל, עשוי להיות ניסיון להשתמש בהליכון, במטרה לוודא שאכן עומדים לעשות בו שימוש רב ורק לאחר מכן לקנות אחד חדש.

המטרות שאפשר להשיג עם ההליכון

הליכון ביתי הוא פתרון מצוין עבור מי שמעוניין להיכנס לכושר ולהתחיל לבצע פעילות גופנית. לא צריך לצאת מהבית, לא חייבים לשלם עבור מנוי לחדר כושר ואין הכרח להתאמן במקום ציבורי. כאשר ממקמים את ההליכון מול הטלוויזיה או מסך המחשב, האימון יעבור בנעימים והזמן כבר לא יהיה פקטור כמו בחדר הכושר. כך אפשר להעלות את רמת הכושר הגופני, לשרוף קלוריות ובהמשך גם את התחושה הכללית בכך שמזיזים את הגוף אפילו אם לא יוצאים מהבית. עם הרבה כוח רצון ומשמעת עצמית כל מתאמן יכול לעשות הרבה מאוד למען עצמו בעזרת ההליכון שלו.

הליכון יד שניה או הליכון חדש

זקוק לטכנאי הליכונים

הליכון יד שניה או הליכון חדש מה עדיף?

היתרונות של רכישת הליכון יד שניה

ללא ספק היתרון הגדול ביותר של הליכונים יד שנייה הוא המחיר הנמוך שלהם. מכיוון שיש התקדמות רבה בעולם החשמל והאלקטרוניקה וכל הזמן יש עוד ועוד הליכונים מתוחכמים וטובים מאוד – אפשר למצוא דגם טוב וחדיש שאדם אחר מוכר והוא יהיה במחיר מצוין.

ישנן סיבות רבות אשר בגינן אנשים מוכרים הליכונים (כמו גם חפצים אחרים שכבר יצאו משימוש) ולכן עצם המכירה – אין בה כדי לומר שיש בעיה עם ההליכון או שמא מצבו לא טוב. מי שמנסה את מזלו ובודק האם הוא יתמיד בשימוש עם ההליכון או מעדיף בשלב זה של חייו להסתפק בתקציב נמוך – יוכל למצוא הליכון מצוין בתקציב שהוא העמיד לטובת הקנייה ויוכל ליהנות ממנו לא מעט.

היתרונות של רכישת הליכון חדש

אין כמו הליכון חדש, כזה שמביאים מן החנות והוא עטוף בניילונים ומריח כמו חדש. בכל קנייה של פריט חדש יש התרגשות גדולה ומכיוון שהמחיר של ההליכון לא נמוך, הרי שההתרגשות שבקניית ההליכון גדולה אפילו יותר. אין ספק שקניית הליכון חדש מצמצמת לגמרי את האפשרות לתקלה או פגם בהליכון בשלב הראשוני שאחרי הקנייה שלו, ויש בכך הרבה רוגע ושקט נפשי עבור אותם אלה שמעדיפים להשקיע את סכום הכסף הגבוה יותר ולקנות הליכון חדש לגמרי היישר מהחנות.

אז איך בוחרים?

אם אתם אנשים שפעילות גופנית היא חלק מכם כבר שנים רבות, ובידיכם לפחות 3,000 ₪ לרכישת הליכון איכותי – כדאי לקנות הליכון חדש ובכך להבטיח לעצמכם מוצר תקין שלא עברה עליו טיפת זיעה אחת לפני כן. אם אתם מתאמנים מתחילים, אשר רוצים להסתגל לשגרת אימונים אך יש בידיכם סכום צנוע של 1,000-1,500 ₪, יתכן מאוד שדווקא הליכון יד 2 הוא הפתרון בשבילכם. כך או כך, הקפידו לבחור את ההליכון שלכם לאחר שבדקתם את מגוון האפשרויות הטכניות שלו, ואם בחרתם לקנות הליכון יד 2 – אולי כדאי להעביר אותו בדיקה של טכנאי הליכונים לפני הקנייה.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן