תיקון הליכונים במרכז

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

מכל מכשירי חדר הכושר, ההליכון הוא אחד מהמכשירים הנמצאים בשימוש הנפוץ והתכוף ביותר. אין בכך כל פלא. מדובר במכשיר יעיל ביותר שמאפשר לחזק סיבולת לב ריאה, לשרוף שומנים ולהתחטב באווירה נוחה ונעימה. בחדרי הכושר או בבית הפרטי, מאפשר המכשיר לשמור על רוטינת כושר סדירה ואיכותית.

לתקן את ההליכון לבד או שצריך להזמין טכנאי?

ובכן, לעתים ניתן לתקן את ההליכון באופן עצמאי. אולם לא תמיד, מכיוון שמכשירי ההליכון פופולריים כל כך, השימוש התכוף והאינטנסיבי הופך אותם למועדים לתקלות רבות. לכן, בעלי הליכונים זקוקים לשירותי תיקון הליכונים במרכז שיהיו אמינים, מקצועיים ובמחיר הוגן.

כדי לחסוך כסף ותסכולים רבים, מומלץ להכיר קצת את ההליכון שלך, לדעת כיצד לתחזק אותו ובעיקר, לדעת לזהות מול איזו תקלה אנו עומדים, האם היא דורשת הזמנת תיקון הליכונים במרכז מאת טכנאי מוסמך – או שמדובר בעניין פשוט שניתן לסדר לבד.

אלו כמה מהתקלות הנפוצות בהן ניתן להיתקל בהליכון הכושר:

רצועת ההליכון נעה מצד לצד

תקלה זו נפוצה מאוד ומתרחשת מפעם לפעם. נראה כי הרצועה המסתובבת נוטה לשמאל או לימין ואינה נשארת באמצע. לפני שמתקשרים לשירותי תיקונים, ישנן כמה בדיקות שניתן לעשות בעצמך.

• יש לבחון האם ההליכון עומד על משטח יציב וישר.

• האם המכשיר עומד על רגליות? מומלץ לבחון האם הן מאוזנות היטב ולבצע התאמות ככל שיידרש.

• הרצועה עלולה "לנדוד" כך כאשר המכשיר אינו משומן. לכן, כל 15 שעות עבודה רציפות, חשוב מאוד לבצע שימון לרצועת ההליכון. באמצעות שמן סיליקון ייעודי ניתן בקלות להרים את רצועת ההליכון ולשמן תחתיה. הרצה של ההליכון למספר דקות ישמן את המערכת כולה ביעילות.

• במידה וכל אחד מן הניסיונות הללו אינו מספק מענה לבעיה, יש לפנות לריפיט ואחד מאנשי המקצוע האמינים שלנו יסייע לך בפתרון הבעיה.

ההליכון אינו נדלק

לחיצה על כפתור ההפעלה אינה מעוררת כל תגובה. לתקלה עשויים להיות מספר גורמים:

• המכשיר מנותק מהחשמל – יש לבדוק שתקע החיבור החשמלי של ההליכון מחובר כראוי לשקע בקיר.

• תקלה בשקע החשמל – יש לנסות לחבר לשקע החשמלי מכשיר אחר ולבדוק שהשקע פועל כראוי ויש זרימה.

• תקלה בכפתור ההפעלה – יש לנסות לבחון האם התקע נראה פגום, שבור או רופף.

• תקלה בתקע – האם ישנם חוטים חשופים? האם הכבל "נדרס" על ידי רהיטים או חפצים כבדים אחרים? האם התקע נראה תקין?

• בדגמים רבים ישנו מפתח ביטחון או כרטיס נשלף אשר עוצר באופן מידי את פעולת ההליכון במקרה חירום. יש לוודא כי המפתח ממוקם בצורה ראויה וכי הכרטיס מוכנס באופן הנכון למכשיר. במידה ואינם נמצאים במקומם המתאים, עשוי הדבר למנוע מההליכון להידלק.

במידה וכל הפתרונות הללו לא סיפקו מענה – יש להיעזר באיש מקצוע.

תיקון הליכונים במרכז

זקוק לתיקון הליכונים במרכז?

תיקון הליכונים במרכז זה אנחנו

רצועת ההליכון אינה נעה

גם במידה והמכשיר נדלק ומגיב, פעמים רבות אינו נכנס לפעולה.

• פעמים רבות חפצים שונים נתקעים מתחת להליכון ומונעים את תנועת הרצועה באופן חלק. יש להקשיב לפעולת ההליכון. האם נראה שהמנוע מתאמץ אך אין תנועה? במידה ובכך מדובר, מומלץ להתכופף ולהציץ מתחת להליכון. אם נראה כי ישנו חפץ המונע את תנועת הרצועה, יש לכבות את ההליכון ולחלצו משם.

• יש לכבות את מכשיר ההליכון או לנתקו מהחשמל ולאחר כ-5 דקות לחברו שוב ולנסות להפעילו.

• האם מפתח הביטחון ממוקם נכון? זוהי אחת התקלות הנפוצות ביותר.

• פעמים רבות הרצועה אינה ממוקמת כראוי ולא מאפשרת תנועה חלקה ותקינה של המסוע. יש לכבות את המכשיר, לנסות להזיז מעט את הרצועה מצד לצד ולנסות בשנית.

• יש לזכור כי פעמים רבות ישנן תקלות סבוכות ומורכבות שמונעות מההליכון לעבוד. בשום פנים ואופן אין לפתוח את ברגיי לוח השליטה של המכשיר או לנסות להציץ בחלקים הנעים השונים. במידה ואף אחד מן הפתרונות לעיל אינו פותר את הבעיה, אנו עומדים לרשותך בכל עת על מנת לספק מענה מקצועי ומותאם לתקלה.

מהירויות ההליכון משתנות מעצמן

זוהי תקלה נפוצה, מה גם שהיא עשויה להיות מבהילה מאוד. לפתע במהלך האימון, משתנה מהירות ההליכון ואינה שומרת על יציבות. למרות העובדה כי תקלה זו עושה רושם של בעיה חמורה מאוד, פעמים רבות הבעיה עשויה להיות פשוטה למדי.

• פעמים רבות לחצני השליטה עשויים להיות תקועים או אם מדובר בכפתורי מגע, לכלוך או שמנוניות גורמים להם לפעול מעצמם. יש לנקות אותם היטב או לנסות לשחרר אותם מלחיצתם ולהפעיל מחדש.

• תוכניות אימון רבות כוללות שינוי מהירות או שיפוע במהלך העבודה. יש לבחון היטב מהי תכנית האימון שבחרת. על מנת להבטיח כי המכשיר מאותחל. ניתן לאפסו על ידי ניתוק מהחשמל למספר דקות ולנסות שוב.

• במידה וחלה האטה בלבד, ייתכן והרצועה זקוקה לשימון.

• האם ריח שרוף עולה מהמכשיר? ייתכן כי המכשיר התחמם יתר על המידה. יש לעצור מיד את האימון ולחפש טכנאי הליכונים מומחה בתחום.

ריפיט מציעים שירותי תיקון הליכונים במרכז

לכל שירותי התיקון והתחזוקה להליכון שלך, ריפיט מציעה לך שירותי תחזוקה ותיקון הליכונים במרכז. צוות הטכנאים שלנו בעל ניסיון רב ומתעדכן תדיר במגמות בתחום ההליכונים. נשמח לקבל את פנייתך ולתת לך את השירות הטוב ביותר.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן