הליכון חשמלי מומלץ לבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

כיצד לבחור הליכון חשמלי מומלץ לבית

אין עוררין על כך שהקפדה על ביצוע פעילות גופנית באופן קבוע ושגרתי תורמת רבות לאריכות ימים, לתחושה כללית טובה ולמראה גוף מעוצב ובריא. יחד עם זאת – יש אנשים שרכישת מנוי לחדר הכושר או נסיעה לפארק השכונתי מהווה עבורם מטרד. הם יעדיפו לחפש אפשרויות לפעילות גופנית שהם יכולים לבצע בתוך הבית, ללא עיניים זרות שצופות בהם, בפרטיות מלאה ובעיקר – בזמן המתאים להם ללא תלות בשעות הפתיחה של חדר הכושר או במזג האוויר. האפשרות הטובה ביותר עבורם הוא לרכוש הליכון לבית, כזה שישרת אותם ואת בני המשפחה ובעזרתו הם יוכלו להקפיד על פעילות אירובית בקצב שמתאים להם ובדרך שתסייע להם להשיג את התוצאות והמטרות שהציבו לעצמם.

אילו סוגי הליכונים קיימים כיום ומה חשוב לדעת לפני שקונים?

כשקונים הליכון חשמלי, מדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת שאם תיעשה בצורה מושכלת היא תהפוך מהר מאד להשקעה טובה ואיכותית שתביא הרבה בריאות ואורח חיים מאוזן וספורטיבי לבית ולכל בני המשפחה. ישנם הליכונים מכאניים שלא דורשים חיבור לחשמל וישנם כאלה שניתן לבחור בהם את מהירות ההליכה ואת זווית המשטח ולכן הם אלקטרוניים ומתקדמים יותר.

שיקול נוסף הוא הכדאיות של הצבת ההליכון מול מסך הטלוויזיה או המחשב על מנת שיהיה קל יותר להעביר את הזמן כשהולכים עליו. הליכונים רבים כיום מצוידים במד דופק או צעדים – מדדים חשובים שהמתאמן ירצה לדעת בסיום האימון.

הליכון חשמלי מומלץ לבית

זקוק לייעוץ נוסף בנושא קניית הליכון לבית?

זקוק לייעוץ נוסף בנושא קניית הליכון לבית?

בחירת ההליכון הנכון

יש כמה שיקולים ופרמטרים שצריך לקחת בחשבון לפני שניגשים להתרשם ממבחר של הליכונים באולם תצוגה או חנות

תקציב – כשם שיש כמה סוגי הליכונים – כך גם קשת המחירים רחבה ומגוונת. בחרו את ההליכון המתאים לכם על פי התקציב שלכם, אך זכרו שככל שההליכון מתקדם, נוח ומספק יותר מידע על ביצוע הפעילות – כך הוא יעלה לכם יותר.

גודל ההליכון – עיקר המקום שההליכון תופס הוא מסלול ההליכה עצמו. ישנם הליכונים בעלי מסלולים באורכים שונים כך שמידות החדר או החלל חשובות מאוד כבר בשלב הבחירה הראשוני.

משתמשים – כמות המשתמשים בהליכון חשובה כדי לבחור הליכון עמיד ועם הספק טוב. הליכון בו משתמשים 3 פעמים בשבוע, נדרש להיות שונה מהליכון בו משתמשים כל בני הבית במספר ממוצע של 15 שימושים בשבוע.

תוספות ופונקציות נלוות – הליכונים שיש בהם אביזרים נלווים כמו חיבור למקור שמע, מד צעדים ומד דופק וכד', ישפיעו על הביצועים ועל הנוחות, ויעלו בהתאם.

אחריות ותמיכה – חשוב לבחור הליכון של חברה מוכרת ומובילה בתחום, שיש לה נציגות בארץ ויהיה אל מי לפנות במידה ומתעוררת שאלה או תקלה. 

הליכון חשמלי מומלץ לבית

יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש לעצמם הליכון ביתי שיסייע להם לרדת במשקל ולשמור על הבריאות. במזג האוויר הישראלי, הרבה יותר פשוט ונוח לבחור לעשות ספורט בבית, תחת המזגן ובנוחות מקסימלית.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן