תיקון הליכון פריקור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

הליכונים הפכו לאביזר כושר נפוץ, שרבים רוכשים לשימוש פרטי בבית. אולם לצד הדגמים הביתיים, קיימים גם דגמים מקצועיים, לרוב גדולים, עמידים ובעלי מגוון תוכניות רחב יותר. הליכון פריקור הינו דוגמא למכשיר כושר נפוץ מאוד, אשר מקובל בהרבה מכוני כושר ברחבי הארץ. מה כדאי לדעת על תיקון הליכון precor? אלה הדגשים שחשוב שתדעו. 

למי כדאי לפנות לצורך התיקון 

חברות לתחזוקה ולתיקון הליכונים כמו גם טכנאים של מכשירי כושר נחלקים לשניים. מצד אחד ישנם כאלה שמתמחים במותגים לשימוש ביתי ומצד שני ישנם כאלה שמתמחים בתיקון של מכשירי כושר מקצועיים, של מכוני כושר, בתי מלון וכדומה. לצורך תיקון הליכון פריקור פונים אך ורק לחברה מתמחה בשירות, תחזוקה ותיקונים לגופים, רשתות ומכוני כושר פרטיים. 

מדוע כדאי לפנות דווקא לחברה שמתמחה בשירות למכוני כושר? חברה מסוג זה מציעה שירותי תיקון כמו גם תחזוקה שוטפת בצורה מתמשכת. בניגוד לטכנאי יחיד, חברה מסודרת יכולה לשלוח אחד מתוך צוות הטכנאים, משום שתמיד מישהו מהצוות יהיה זמין. בחברה מקצועית קיימת התמחות בשלל מכשירים של precor ומקבלים מענה לכל אחד מהדגמים הקיימים.

תיקון הליכון פריקור

תיקון הליכון פריקור - ריפיט ציוד לחדר כושר

יש לכם הליכון פריקור והוא לא תקין?

לא מתפשרים על איכות החלפים 

במכוני הכושר, ההליכונים נמצאים בשימוש מוגבר. זהו מכשיר פופולרי מאוד שמצוי תחת עומס בלתי מבוטל. לכן, כאשר מזמינים תיקון הליכון precor, צריכים לוודא שאיכות התיקון תהיה מקסימלית. מלבד העובדה שהטכנאי צריך להיות מנוסה מאוד, הקפידו כי השירות של התיקון כולל שימוש בחלקים מקוריים בלבד. אף מכון כושר, גדול או קטן, לא צריך להסתפק בחלקים סוג ב' או באלתורים שונים. כאשר התיקון הינו ברמה גבוהה, אפשר יהיה להשתמש בהליכון לאורך זמן מבלי שייווצרו קלקולים נוספים. 

זמינות איש השירות מהווה אלמנט מאוד חשוב. מכון כושר שמקפיד על תיקון ההליכונים במהירות ובמקצועיות מציג איכות ואמינות לכל הלקוחות והמתאמנים. מכוני כושר שבהם נתקלים בשלטים המתנצלים על הליכון מקולקל שיצא בשימוש אינם נראים ברמה גבוהה במיוחד. לעומת זאת, מכוני כושר שבהם המכשירים עובדים ופועלים היטב מציעים חווית אימון מקסימלית ואווירה ברמה. 

מתי צריך להזמין תיקון להליכון 

ישנן תקלות מסוימות שאפשר להסדיר לבד, תוך התייעצות עם טכנאי מרחוק. לדוגמא, אם המוניטור של ההליכון נראה תקול, לפעמים זה פשוט עניין של סוללה. החלפה של סוללה עשויה לפתור את הבעיה וכך גם תקלות מסוימות שמונעות הפעלת המכשיר. אם ההליכון לא נדלק, בדקו שהחשמל תקין, שהשקע תקין, שאין קצר. במידת הצורך, הזמינו טכנאי שיוודא שאין תקלת מגעים או בעיה בכרטיס של המכשיר או בחיישנים. 

אפשר להצביע על כמה מצבים שבהם רצוי להזמין תיקון הליכון פריקור. לדוגמא:

התחממות או חריכה – אם הרצועות מתחממות, אם מרגישים ריח חרוך או שחלילה קיים עשן הפסיקו מיד את פעולת המכשיר. את הרצועות צריך לשמן בקביעות בשמן סיליקון להליכונים. אם השימון לא עוזר מזמינים שירות לתיקון.

• רצועה יצאה מהמקום – אם אינכם מצליחים להחזיר למקום רצועה שהתרופפה, זזה או השתחררה, הזמינו שירות תיקונים. במידת הצורך, מבצעים הידוק או שחרור של רצועה קיימת. אם הרצועה שחוקה מדי, מחליפים אותה ברצועה חדשה. אסור להפעיל את ההליכון את יש שקעים, קרעים או עיוותים ברצועה. זה לא טוב למכשיר ובמיוחד זה יכול להיות מסוכן למתאמן. 

חלק מהדגמים יודעים לציין שורה שלימה של תקלות על הצג. איש מקצוע יודע לזהות את מספרי התקלות של מכשיר precor כך שאפשר לבצע כל תיקון מהר יותר, מדויק יותר וחכם יותר. עם זאת, הגדרות מסוימות של תקלות עלולות להטעות ועדיין, נדרשת בדיקה הכוללת פירוק ובדיקה בעין. 

תחזוקה וניקוי מונעים קלקול – חברות לאחזקת הליכונים מקצועיים מציעות לצד שירותי תיקון שונים גם שירות של תחזוקה מונעת. במידת הצורך, תוכלו להיעזר בשירותים כאלה, הכוללים ניקוי, שימון וטיפול ברצועות. כך מונעים תקלות, השבתות ואי נוחות. 

קצב לא תקין – הליכונים של precor נחשבים לחזקים ויעילים. הם כוללים חיישנים ומערכות בקרה שעוזרות לשמור על קצב מיטבי. התוכניות השונות צריכות לאפשר שינויי קצב בקלות, לפי צרכי המתאמנים. אולם, אם הרצועה לא שומרת על קצב, אם המנוע לא מצליח לשמור על מהירות בהתאם להגדרה, מזמינים תיקון. לעיתים צריך להסדיר מגעים במנוע או להחליף חלק שמקצר. לפעמים ההחלפה תהיה של חיישן או אפילו של כרטיס אלקטרוני תקול.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן