איך בוחרים טכנאי הליכונים מקצועי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

מבין כל מכשירי הכושר, ההליכון נחשב למכשיר הפופולרי ביותר הן לשימוש ביתי והן לשימוש בחדרי הכושר את ההליכון ניתן למצוא במלונות, במרכזי ספא, בחדרי כושר וכמובן בביתו של מי שמאמין באורח חיים בריא ומבין את החשיבות של ההליכה לבריאות. לעיתים, ובמיוחד לאחר שימוש אינטנסיבי ולאורך זמן, יכולה להתגלות בהליכון תקלה, בין אם בשל בלאי ובין אם בגלל פעולה לא נכונה. כיצד בוחרים את הטכנאי הנכון וממה חשוב להיזהר?

כל מה שחשוב לשים אליו לב כשבוחרים טכנאי הליכונים

ותק – כמו בכל תחום, תמיד עדיף לבחור בעל מקצוע עם וותק מספר. מהו וותק מתאים? לפחות 5 שנים של ניסיון יספיקו לטכנאי כדי להתמקצע ולהיתקל במגוון המקרים.

מקצועיות – הליכון הוא מכשיר כושר יקר, ולכן ישנה חשיבות לעבודה עם טכנאי מקצועי בלבד. תיקון הליכון באופן שאינו מקצועי, יגרום נזק חמור יותר להליכון עד שלא ניתן יהיה להמשיך להשתמש בו, או שיתגלו בו תקלות נוספות בהמשך בטווח הקצר. כיצד תדעו האם הטכנאי שלכם מקצועי? לפי השאלות הטלפוניות, ובעיקר לפי המלצות, מה שמוביל אותנו לנקודה הבאה.

המלצות – בעידן הדיגיטלי, אנחנו חיים על המלצות. זה לא משנה אם נקבל המלצה מחבר קרוב או שנמצא את ההמלצה באינטרנט – חשוב לקבל אינדיקציה על האמינות והמקצועיות של הטכנאי לפני שמזמינים אותו אלינו. את ההמלצות הכי אמינות תוכלו לקבל אם תכתבו בגוגל את שמו של הטכנאי, ואז יעלו לכם מגוון של תוצאות שהן לא רק מאתר האינטרנט שלו. במקביל, אם יש לכם אדם קרוב שיש לו מכשיר כושר בבית, כדאי לבקש ממנו המלצה על הטכנאי שלו.

איך בוחרים טכנאי הליכונים מקצועי

איך בוחרים טכנאי הליכונים מקצועי?

איך בוחרים טכנאי הליכונים מקצועי?

זמינות הטכנאי – אם אתם נוהגים להשתמש בהליכון שלכם על בסיס יום-יומי, ובוודאי אם יש לכם חדר כושר שנדרש להיות פעיל כל הזמן, אתם וודאי מבינים את החשיבות הגבוהה שבזמינות הטכנאי. מומלץ לעבוד עם טכנאי שיכול להגיע בהתראה קצרה, ועדיף כזה שנמצא באזור המגורים שלכם או מעניק שירות קבוע בעיר בה אתם גרים. לא מומלץ לעבור מטכנאי לטכנאי על פי הלך הרוח, אלא למצוא את הטכנאי שלכם שמכיר אתכם ואת הרגלי השימוש שלכם, ואתם כמובן סומכים עליו.

מחיר – אין ספק שעבור לא מעט אנשים, ההחלטה אם להזמין טכנאי כזה או אחר תהיה קשורה למחיר. יחד עם זאת, מומלץ לקחת בחשבון שמרבית הטכנאים אשר גובים מחירים זולים משמעותית מהממוצע, הם ככל הנראה לא מספיק מנוסים ומקצועיים, ולכן מורידים את המחיר. מצד שני, גם טכנאי שמפגיז במחיר הוא לא בהכרח ערבות למקצועיות גבוהה. הדרך המומלצת לדעת את המחיר המתאים היא לעשות סקר שוק ולהבין איפה נמצא האמצע. מי שחורג יותר מדי מהסכום המקובל, למעלה או למטה, פחות יתאים לכם.

ריפיט – למקצועיות בהליכונים יש שם!

אנו בריפיט מעניקים שירותי תיקון ואחזקה להליכונים ולמכשירי כושר, במקצועיות רבה ועם וותק של למעלה 15 שנות ניסיון. ההליכון הביתי התקלקל? זקוקים לטכנאי הליכון שיבצע עבורכם בדיקה תקופתית כדי לשמור על ההליכון שלכם בטיחותי ומתפקד היטב? התקשרו למספר 054-482-0505 ונשמח לעמוד לרשותכם!

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן