תיקון מכשירי כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

מכשירי כושר מאפשרים לנו לנצל את המרחבים שיש ברשותנו כדי לשמור על גוף בריא וגזרה נעימה לעין. בין אם מדובר במכשירי כושר אשר נמצאים בבית או כאלו אשר מככבים במכוני הכושר השונים, מכשירים אלו נבנו כדי לעמוד בעומסים גבוהים כל עוד הם נמצאים תחת טיפול נכון ובשימוש מתאים.

יכולות להיות מגוון סיבות לליקויים במכשיר הכושר שלך ורק איש מקצוע מומחה יוכל לעזור לך לוודא שהוא ישרת אותך למשך שנים רבות. תיקון אביזרי כושר אשר מתבצע על ידי חובבנים יכול לפגוע ביכולות שלהם ואף לסכן את בריאות המשתמשים בהם.

לשמור על מכשירי הכושר שלך

בין אם יש בעלותך חדר כושר שלם המלא במגוון מכשירי כושר או מכשיר כושר ביתי יחיד, תחזוקה נכונה וביקורים שגרתיים של איש מקצוע יוודאו שמכשירי הכושר שלך לא יאכזבו אותך. התחזוקה הנחוצה משתנה בין מכשירי הכושר השונים ואיש מקצוע מומחה יוכל לפרט עבורך את הצרכים של כל מכשירי הכושר שלך. במקרים בהם מופיעה תקלה במכשיר כושר או כל שינוי בפעולה הרגילה שלו, דחיית יצירת הקשר עם איש מקצוע יכולה להוביל להחמרה של הליקוי, עלייה בעלויות התיקון ואף להשבתה של המכשיר.

מתי יש צורך ליצור קשר לתיקון מכשירי הכושר

מכשירי כושר מתוכננים כך שיוכלו לעמוד בעומסים קשים וארוכים תוך כדי שהם מאפשרים אימון בטוח ובריא לכל משתמש. כאשר פעולת מכשיר הכושר שלך משתנה, בין אם מדובר בקצב ההרצה, קולות מוזרים הבוקעים מן המכשיר, רעשים של שחיקה או זוויות בברזלים אשר השתנו, יש צורך ליצור קשר עם איש מקצוע מומחה המכיר את המכשיר הספציפי שלך.

מעבר למקרים בהם פעולת המכשיר השתנתה, מומלץ לבחון מכשירים אשר לא היו בשימוש זמן רב בכדי להבטיח שהשימוש בהם לא מהווה סכנה למתאמנים או לשלמות המכשירים עצמם. ככלל, אנו לא ממליצים לנסות לטפל לבד בתקלה כדי שלא לגרום להחמרה במצב של מכשיר הכושר, שכן טיפול בידיים שאינן מיומנות עלול לגרום לנזק.

בהתייעצות איתנו נוכל לקבל ממך את פרטי התקלה ובמידת הצורך להדריך אותך בדבר הפעולות שניתן לבצע באופן עצמאי.

תיקון מכשירי כושר

מגוון שירותי תחזוקה

מכשיר הכושר התקלקל?

מה היא העלות של תיקון מכשירי כושר

המחיר של תיקון המכשירים הוא אינו מחיר קבוע, בעיקר לאור המגוון הרחב של מכשירי הכושר הקיימים – מאופני כושר, דרך אליפטיקל ועד להליכונים. כדי להבין מהי עלות הטיפול יש ליצור קשר עם גורם מיודע, לתאר את מכשיר הכושר שלך וטיב התקלה ולשמוע על הפתרונות האפשריים.

לעיתים יהיה צורך בבחינה פיזית של מכשיר הכושר כדי להבין את התקלה ואפשרויות הטיפול בה, במקרים שכאלו איש מקצוע יוכל להגיע עד אלייך ולבצע את האבחון וכמובן להעניק טיפול באופן שישיב את מכשיר הכושר לתקינות באופן מהיר. 

לבצע תיקון מכשירי כושר אצל גורם מומחה

תיקון חובבני של מכשירי כושר, בעיקר כאלה שהם מאסיביים ובעלי מבנה מורכב, הוא אינו מומלץ ויכול להוביל לתקלות רבות ולצורך בתיקונים משמעותיים יותר בעתיד הקרוב. מעבר לכך, טיפול חובבני בליקויים עלול להשפיע על פעולת המכשיר ובכך לפגוע בגוף המתאמנים ולסכן את שלומם.

גורם מומחה יבטיח לך שעם סיום הטיפול מכשיר הכושר ימשיך לשרת אותך לשנים רבות ולא יהווה סכנה לאיש. אם הנכם בעלים של חדרי כושר, אנו מבצעים בדיקה לכל המכשירים, מתקנים את מה שדורש תיקון ומנפיקים לכם אישור תקינות חדר כושר אשר רק אתו חברת הביטוח שלכם תוכל לכסות אתכם. 

ריפיט – המומחים שלך למכשירי כושר

ריפיט הינה חברה מקצועית אשר קיבצה תחתיה את הטכנאים המומחים ביותר בארץ. בעזרת הצוות המקצועי שלנו, השקיפות בה אנו עובדים והליווי הצמוד שאנו מעניקים אנחנו מסייעים לאנשים פרטיים ומכוני כושר מקצועיים בתחזוקה, רכישה ותיקון מכשירי כושר בכל רחבי הארץ. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר, לעדכן אותנו אודות מכשיר הכושר התקול שלך ואנחנו נדאג שתוכל לחזור להתאמן עליו במהירות האפשרית.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן