למצוא יותר זמן לכושר

תוכן עניינים

למצוא יותר זמן לכושר

כולם רוצים להיכנס לשגרת כושר, לשמור על הבריאות, להיות רזים יותר ולהקפיד על פעילות גופנית. אך השאלה היא איך וכיצד למצוא את החשק והזמן כדי לעשות יותר כושר ובמיוחד באמצעות התעמלות עם מכשירי כושר כמו ההליכון

כולם רוצים להרגיש חטובים יותר

היום יותר מתמיד אנשים מאד מודעים לנושא המשקל שלהם ולבריאות שלהם, כאשר הם רוצים להרגיש בריאים יותר ובעיקר נמרצים וקלילים. 

כל אחד נמצא באיזשהו רצון לחטב את הגוף, לשמור על משקל תקין או להוריד כמה קילוגרמים. אבל לרוב כולם לא תמיד מוצאים את המשמעת ואת הזמן לזה, ודווקא כאשר התנועה והתזוזה חשובה והכרחית לגוף, שימוש בהליכון או מכשירי כושר ימנע את הניוון בגוף ואת ההרגשה הכבדה. 

יתרון מכשיר כושר ביתי הוא שזה נמצא אצלכם כל הזמן, כך שגם אם אתם מתחילים לעשות רק קצת כושר, תראו את התוצאות ותתחילו להיכנס מהר מאד לשגרת אימון.

איך לנצל את ההליכון

בכושר גופני כולם משתמשים רבות ההליכון, כי מספיק ללכת כמה דקות על ההליכון ואפשר כבר להתחיל ליהנות מפעילות נמרצת ובריאה.

שימו את ההליכון תמיד במקום בו תוכלו לראות אותו, ואז לא תוכלו להתעלם מהרצון לעשות כושר ותגלו שלהליכון החשמלי יש יתרונות רבים. הליכה של כמה דקות ביום היא פעילות שטובה ללב וכן מפעילה את כל הגוף וניתן להתחיל ללכת בקצב שלכם. 

גם מול הטלוויזיה בסלון ברגע שתראו את ההליכון זה ייתן לכם מוטיבציה להפעיל אותו לכמה דקות. אז תתחילו באופן מתון בהליכה נמרצת או איטית, ותגלו שזה עוזר להורדה במשקל, לזרימת דם בריאה ולתחושה כללית נמרצת ומרעננת.

למצוא יותר זמן לכושר
למצוא יותר זמן לכושר

למצוא יותר זמן לכושר

למצוא יותר זמן לכושר

להתעמל בקצב שלכם

בניגוד למכון הכושר שיאלץ אתכם לצאת מהבית כשאתם לא ממש במצב רוח או לא יכולים, ההליכון נמצא אתכם בכל רגע ומכל מקום. 

לא תהיו תלויים בשום תנאי ואפילו אם אתם עייפים עם ההליכון מול העיניים שלכם לא תוותרו על כמה דקות טובות של תזוזה ותוכלו להמשיך בפעילות הגופנית שלכם ללא הפרעות.

כך מהבית, בנוחות כאשר אתם נהנים ממוסיקה טובה או אולי צופים בטלוויזיה ומדברים בנייד. זה היתרון שזה קורה וזה מתבצע בנוחות בקצב שלכם ובעיקר בזמן שנוח לכם.

להתאים את רמת הקושי של פעילות הכושר

לפעמים רק עצם המחשבה על חוג, המנוי בכושר או יציאה להליכה יכולה לעייף אחד. לעומת זאת ההליכון כאמור אצלכם בכל רגע, מולכם ללא מחויבות ורק דורש מעט הפעלה. 

אפשר גם להתאים את רמת הכושר לפי רצונכם, אם זה ללכת בשיפועים שונים, וכך אפקט ההתעמלות שלכם יהיה טוב יותר. העצמות יקבלו יותר חיזוק, וסיבולת לב ריאה תהיה אפקטיבית יותר.

כך עם ההליכון תוכלו לתכנת באיזו דרגת קצב או קושי ללכת וכל זה בלי לצאת מהבית או להתחיל לחפש מסלולי הליכה.

אפשר גם לרוץ

ברגע שהתחלתם להפעיל את ההליכון או כל מכשיר כושר, תוכלו בהדרגה להוסיף עוד רמות קושי וגם לתכנת את מהירות ההליכה עד לריצה מהירה. תוכלו פשוט לבחור את רמת הקושי בהתאם לצורך שלכם.

התעמלות גם במשרד

כאשר ניתן להציב את ההליכון בנוחות בכל מקום, תוכלו להתעמל גם במשרד שלכם. בכל הפסקה שיש במשרד או אפילו בשעת שיחת, אפשר ללכת כמה דקות ולהרגיש יותר בריאים וערניים.

בנוסף אם תצטרכו יעוץ מקצועי לגבי תכנית אימון או לגבי המכשיר שתרצו לקנות עם הדרכה לגבי אופן התחזוקה והתיקונים הנדרשים, ניתן לפנות אלינו בכל עת.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

דילוג לתוכן