מנוע להליכון חשמלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

החלפת מנוע להליכון חשמלי – איכות ומקצוענות

רכשת הליכון חשמלי חדש לביתך? בשעה טובה וכל הכבוד על היוזמה. עכשיו רק נותר להקפיד על משמעת אימונים יומית, שיגרה קבועה של הליכה על המכשיר. אם המכשיר עומד לבדו במרפסת, מעלה אבק וללא שימוש, חבל על הכסף אשר השקעת.

הליכון לבית זאת בחירה טובה למי שרוצה להתאמן אבל מעדיף לעשות זאת בפרטיות ולא בצפיפות עם עוד מתאמנים בחדר הכושר. השאלה אם יש לך את המשמעת של אימון יום יומי. אחד הפתרונות המעולים הוא לשכור את שירותיו של מאמן אישי אשר יגיע לביתך כפעמיים או שלוש בשבוע, זמנים קבועים היוצרים עבורך מסגרת ושיגרת אימונים.

מנוע להליכון ריצה – אך ורק חדש

חשוב לקרוא את הוראות היצרן של הליכון הכושר אשר רכשת וללמוד על פעולות התחזוקה וניקיון המכשיר, כל זאת על מנת לשמור על תקינותו לאורך זמן. אחד החלקים הרגישים של ההליכון הוא המנוע אשר בלעדיו ההליכון מושבת. הסיבות לאי תקינות המנוע הן רבות ולא פעם זה המאוורר אשר אמור לקרר את המנוע שאינו פועל כנדרש. מנוע להליכון חשמלי חייב להיות חדש, שאם לא כן הוא עלול לגרום נזק להליכון.

החלפת חלק מבצע רק איש מקצוע

מנוע להליכון חשמלי מומלץ מאוד לרכוש דרך חברה רצינית ומקצועית, חלק חדש ולא כל מיני מנועים משופצים או מחודשים אשר אין לדעת מי העומד מאחוריהם. רצועת הליכה, בולמי זעזועים, מנוע, צג אלקטרוני, רצועה. חלקים אלה ועוד נפוצים בדרישה להחלפה אשר חייבת להתבצע רק על ידי איש מקצוע אשר יש לו את המומחיות הנדרשת.

הלב הפועם

המנוע הוא לב המכשיר כולו. יש לשמור עליו ולבדוק אותו אחת לתקופה, תלוי כמה מתאמנים על המכשיר. טכנאי מקצועי יכול לבצע בדיקה תקופתית אצלך בבית ולאתר בעיות שונות במכשיר אם הן קיימות. מכשיר תקין פועל כחדש ושומר על רמה בטיחותית נאותה.

מנוע להליכון חשמלי

זקוק להחלפת מנוע להליכון שלך?

מנוע להליכון מקצר?

מכשיר תקין = מוטיבציה רבה

ככל שמהליכון הכושר שלך תקין ופועל כפי שצריך, כך נעים יותר להתאמן עליו. הרצועה חלקה, בולמי הזעזועים עובדים כפי שצריך והצג האלקטרוני מראה נתונים מדויקים. כשהמכשיר תקין המוטיבציה להתאמן גדלה.

גם כשהמנוע תקין – זה עדיין לא מספיק

כיצד שומרים על משמעת אימונים? זאת כמובן שאלת השאלות. להתאמן בבית זה אולי יותר קל אבל גם לצאת שלוש פעמים בשבוע למכון הכושר זה לא פשוט. התירוצים לוותר הם רבים, כואב לי הראש, אני מרגיש לא כל כך טוב, אני עייף, חייב מחר לקום מוקדם וכדומה.

מאמן אישי מאוד עוזר בנקודה הזו אולם בכל מקרה, רציפות האימון וההתקדמות האישית תלויה אך ורק בך ובמשמעת שלך. מאמן אולי יגבה כסף על השיעור שבטלת ברגע האחרון אבל לא מעבר לכך. חדר הכושר ימשיך לפעול יפה מאוד גם בלעדיך. מה שיוצר משמעת היא החלטה עמוקה להיכנס למשטר של אימונים אשר מגיעה מכוח רצון אדיר. בלי רצון והחלטה קשה לשמור על משמעת.

שומרים על ההליכון ועל הכושר בו זמנית

רכשת הליכון כושר חדש מהניילון, ועשית זאת דרך חברה גדולה ומוכרת, עכשיו עליך להקפיד על שני דברים חשובים מאוד.

1. לשמור על שיגרת אימונים כפי אשר קבעת לעצמך. לא לעשות לעצמך הנחות.

2. לשמור על המכשיר החדש שלך – ולתחזק אותו נכון. לנקות אותו בסוף היום, לשמן את הרצועה כנדרש בהוראות היצרן ובעיקר לשים לב אם אין רעשים מוזרים, ריח רע (סימן לבעיה במנוע) ולתקינותו הכללית של המכשיר.

מנוע להליכון חשמלי עושה עבודה טובה על פי רוב ומאפשר הליכה חלקה ונעימה, בקצב אחיד ובלי עצירות פתאומיות. חשוב מאוד כי המנוע יהיה תקין לביטחונך ולביטחון המכשיר. אנחנו בחברת ריפיט, בזכות המקצועיות, הניסיון רב השנים, המומחיות והיכולת להקשיב לכל לקוח ולקוח פועלים כחברה מובילה בתחום תחזוקה ותיקון של מכשירי כושר והליכונים בפרט. לכל שאלה אנחנו כאן עבורך.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן