מדריך לקניית הליכון חשמלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

החלטת להיכנס לכושר ולקנות הליכון לביתך? אם כן, בוודאי יש לך התלבטות איזה מכשיר לקנות – ושאלות רבות על ההבדלים בין המכשירים השונים שקיימים היום בשוק. רגע לפני הזמנת המכשיר אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך המלא שהכנו עבורך, שיעזור לך לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

ראשית נכיר את ההבדלים בין הליכונים מסוגים שונים

ישנם יתרונות רבים לקניית הליכון חשמלי אך כל הליכון שונה ולא רק במחיר. מעבר לכך שאפשר לראות שלל מחירים, חשוב להבין מהם ההבדלים שמובילים לפערים ולשם כך ריכזנו את המידע בתוך מדריך לקניית הליכון חשמלי באופן ממוקד, כאשר לשם התחלה ההבדלים בין המכשירים באים לידי ביטוי בפרמטרים הבאים:

  1. חברה – ישנם כמובן הבדלים בין החברות השונות ולעתים הפרשי המחיר יהיו מוצדקים ובמקרים רבים אין סיבה לשלם יותר בעבור מותג – אלא כדאי לשלם עבור התכונות של המכשיר.
  2. משקל – כל מכשיר יכול לשאת עליו משקל שונה ויש להתאימו לאדם הכבד ביותר שעומד לעלות עליו. כדאי תמיד לקחת מרווח ביטחון ובקניית ההליכון כדאי להכיר פרמטר זה.
  3. מהירות – ישנו הבדל בין מכשיר המיועד להליכה למכשיר אשר מיועד לריצה. כדאי לבדוק מראש מהי המהירות המקסימלית שהמכשיר יכול להגיע אליה.
  4. שיפוע – ישנם מכשירים אשר יכולים להגיע לשיפועים חדים. לרוב האנשים לא יהיה צורך בכך ולכן אין סיבה לשלם יותר על הפונקציה הזו אם אין בה צורך.
  5. מערכת ההנעה – מערכת ההנעה היא משמעותית להליכה או ריצה רצופה ובמכשירים היקרים המערכת הזו לרוב תהיה טובה בהרבה בהשוואה למערכות המשמשות את המכשירים הזולים.
  6. מסגרת – המסגרת של המכשיר יכולה להיות מפלדה או אלומיניום. באופן כללי מומלץ לבחור באלומיניום כיוון שהוא חסין מפני חלודה והוא מעניק יציבות וחוזקה.
  7. גודל משטח הריצה – זוהי נקודה שיש להתייחס אליה ויש להתאים את רוחב ואורך משטח הריצה לחדר שבו ימוקם ההליכון אך חשוב לא פחות, להתאים אותו לגובה ולרוחב שלך וכן לפעילות המתוכננת. במקרה של הליכון המיועד לריצה, ריצה יש להעדיף משטח ריצה גדול יותר ושיהיה באורך של לפחות 120 ס"מ ורוחב של לפחות 50 ס"מ.
מדריך לקניית הליכון חשמלי

עדיין אובד עצות לגבי רכישה?

זקוק להדרכה כיצד לבחור הליכון חשמלי?

התאמת ההליכון לצורך הספציפי שלך

מעבר לכך שיכולים להיות הבדלים בין המכשירים השונים, ישנו הבדל בין הצורך שלך לבין אלו של משתמשים אחרים. ההבנה מה הצורך הפרטי שלך היא המפתח לרכישה נכונה של ההליכון, לרכישה שתשמש אותך לאורך שנים רבות. בהתאם לכך, מדריך לקניית הליכון חשמלי נכתב כדי לאפשר לך לקנות את המכשיר הנכון עבורך באופן אישי, כאשר את השלב הזה נהוג לחלק ל-3 נקודות עיקריות:

  1. הנקודה הראשונה שיש להתייחס אליה היא הנתונים האישיים שלך. כל אחד ואחת מאיתנו הם במשקל שונה, גובה שונה ורוחב שונה. המכשיר שלך צריך להתאים לנתונים הקיימים שלך. לכן, כדאי לבחון מהי יכולת הנשיאה של ההליכון ולבדוק כי הוא מתאים לך מבחינת המסגרת הכללית שלו.
  2. נקודה שנייה שחשובה לא פחות היא אופן השימוש שלך בהליכון. ישנו הבדל בין הליכה ובין ריצה על הליכון. הליכה יכולה לספק אותך במכשיר שהוא קטן יותר ושהמהירות המקסימלית שלו נמוכה יחסית. אם המטרה שלך היא ללכת, אך לשפר את היכולות שלך בעתיד או אם המטרה שלך היא לרוץ על המכשיר, עלייך לבחור באחד שמתאים לכך, שיכול לספק לך מהירויות גבוהות ושהיה רחב וארוך.
  3. נקודה שלישית היא האמינות של ההליכון – וכיצד היא משפיעה על הגדרת התקציב שלך לקניית ההליכון. התפשרות על הליכון שאינו מתאים לך או הליכון זול במיוחד עלולה להוביל אותך לקניה חוזרת או תיקון חוזר ונשנה שלו. תחת זאת, כדאי לחפש מלכתחילה אחר הליכון מאת חברה אמינה, שהנו בעל מנוע שיתאים לדרישותייך.

ואם הבחירה עדיין לא ברורה לך, הדרך הטובה ביותר להתאים את ההליכון הנכון עבורך היא להתייעץ עם המומחים שלנו.

לדעת על מה מותר להתפשר

כל הליכון מביא עמו פונקציות שחלקן יכולות לשמש אותך – ואחרות ככל הנראה לעולם לא יהיו בשימוש. כתבנו עבורך מדריך לקניית הליכון חשמלי כדי לאפשר לך להבין לא רק מה חשוב לבחון בהליכון – אלא גם על מה אפשר לוותר.

לדוגמה, הליכונים רבים מגיעים עם פונקציה של מדידת הדופק. לרוב, המדידה לא מדויקת וקשה לבצע אותה בזמן ריצה או הליכה מהירה. פונקציה נוספת יכולה להיות שמירה של תוכנית פעילות – ורוב האנשים לא משתמשים בה. בנוסף לכך אפשר לראות כי כל מסך הוא שונה והיום ישנם גם מסכי מגע שנראים מאד מרשימים. אחד השיקולים שלך בבחירת ההליכון יכול להיות האסתטיקה שלו. זה טבעי לרצות כי המכשיר יהיה לטעמך.

יחד עם זאת, לאורך תהליך הבחירה שלך, רצוי להבדיל בין מה שחשוב לבין מה שלא חשוב – ולקנות את ההליכון שיתאים לצרכים שלך.

קבלת עזרה מאת אנשי המקצוע

מדריך לקניית הליכון חשמלי יכול לעזור לך בבחירת המכשיר המתאים לך אך חשוב לא פחות להתייעץ עם המומחים בתחום. אנו מכירים היטב את החברות השונות שמוכרות את המכשירים ומתמצאים בעולם הכושר. הצוות שלנו עומד לרשותך משלב ההתלבטות הראשונית, דרך הקנייה ואפילו לצורך תיקון בביתך.

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטייך כאן באתר ולקבל ייעוץ מקצועי ועזרה בבחירת הליכון חשמלי.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן