תיקון ציוד אירובי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

כאשר ציוד אירובי מתקלקל, הדבר הנכון לעשות יהיה לזהות קודם כל את סוג התקלה. לפעמים, מה שנראה בתחילה כתקלה רצינית, מתברר בהמשך כעניין יחסית פעוט. אבל כיצד יודעים להבדיל, לדעת מה אפשר לסדר לבד ובשביל מה כדאי להזמין טכנאי? הדבר הכי בטוח הוא לפנות לחברה מתמחה. חברת ריפיט עוסקת בתיקון מגוון רחב של מכשירים וציוד אירובי. לחברה צוות טכנאים אמין שמגיע עד הבית או עד בית העסק ופותר כל תקלה. במידת האפשר, ניתן סיוע טלפוני שלפעמים מאפשר ללקוח להתגבר על התקלה בעצמו. למשל, כאשר מספיק לאפס את המכשיר על ידי ניתוח מהחשמל, חיבור מחדש והדלקה. 

ציוד פגום שלא מתקנים עלול לגרום לנזק חמור 

סימנים כגון חריקות מתמשכות ולא מוכרות, צפצופים, ריח של חריכה או תגובה איטית מדי של המכשיר, לאחר הפעלתו או תוך כדי אימון, אומרים דרשני. תגובה שלא הייתה קיימת בעבר או סימנים לא מזוהים על הצג, כיבוי עצמאי למרות שאין תקלת חשמל יצריכו שירות תיקונים. ככלל, בכל פעם שמזהים תקלה שלא ניתן לפתור עצמאית, כדאי להזמין טכנאי ומהר.

תיקון ציוד אירובי חשוב מסיבות רבות, חלקן בטיחותיות. תיקון יעיל יאפשר למנויי חדר הכושר להשתמש בכל הציוד הזמין ללא עיכובים. גם ציוד ביתי כדאי לתקן מהר, אך לא רק מפני שחבל להזניח את הכושר האישי. תקלות מסוימות שלא מסדרים עלולות לגרום נזק מתמשך לציוד (למשל הליכון). זאת ועוד, כאשר מדובר בציוד חשמלי, תקלות חשמל עלולות להיות מסוכנות. למשל אם מכשיר מקצר, חשוב לנתק מהחשמל ולהזמין איש מקצוע שיבדוק מהי הבעיה.

תיקון ציוד אירובי

זקוקים לטכנאי הליכונים וציוד אירובי?

תיקון ציוד אירובי - ריפיט תיקון מכשירי כושר

איך יודעים איזה טכנאי להזמין 

לצורך תיקון ציוד אירובי עדיף להזמין טכנאי המתמחה בציוד מן הסוג הזה. טכנאי בעל ניסיון רב, שעובד במקצוע זה באופן קבוע. הטכנאי נדרש להכיר בדיוק את סוג הציוד המשמש לכושר ואירובי. הוא יכיר למשל את מכשירי כל החברות המתקדמות כדוגמת יורק או vo2 וכן יכיר את הקודים של התקלות השונות שהמכשיר עשוי לשקף. איש מקצוע מנוסה ידוע היטב כיצד לתחזק את הרצועות, איך להחליף או למתוח או לשחרר אותן. הוא יודע מתי הגיע הזמן להחליף כרטיס אלקטרוני או מתי הצירים מתחילים להיות בעייתיים. 

על מה להקפיד לצד התיקון 

הטיפ הבא יוכל לעזור לכם לדעת שהתיקון מקצועי והשירות הניתן ללא פשרות. אם איש המקצוע שמגיע אליכם לוקח על עצמו לא רק תיקון ציוד אלא גם מדריך את הלקוח, אתם בידיים טובות. הרבה פעמים, ליקויים ותקלות נובעים פשוט מתחזוקה לא מלאה או לא אופטימלית. איש השירות שיסביר מה צריך לשמן ומתי, איך להחליף בטריות לצג המכשיר וגם יגלה לכם טיפים נוספים. כך הוא יעשה לכם את החיים קלים. תוכלו בצורה כזאת ליהנות ממכשיר שנותן עבודה, עם הרבה פחות תקלות בהמשך. בנוסף, לצד התיקון כדאי להקפיד על כך שמקבלים מנותן השירות גם אחריות מתאימה. האחריות הזאת מקובלת בפרט בתיקונים המורכבים, של הציוד המשוכלל והיקר. 

האם טכנאי לחדרי כושר מגיע גם הביתה

ישנם טכנאים שאינם נותנים שירות לקהל ביתי. אבל, חלק מהחברות שמספקות שירות מקיף של תיקון עבור ציוד אירובי מכל הסוגים לא מפלים בין סוגי לקוחות. כלומר, אותם טכנאים ואנשי שירות שמגיעים כדי לתקן מכשירי כושר ואירובי במכוני הכושר ובבתי המלון הנחשבים, יגיעו גם ל"אזרח הקטן" שמחזיק בבית ציוד אישי, לשימושו הפרטי. כאשר מגיע אליכם הביתה טכנאי שעובד גם עם הרשתות הגדולות ועם מכוני הכושר הנחשבים, תוכלו לדעת שכל התקלות יסודרו באופן יעיל, אחראי ואיכותי.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
דילוג לתוכן